Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa 0207 191 510 kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

Kaapelit

Näytetään 1 - 60 / 3964 tuotteesta
3 037,16 €
2 449,32 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.2.2023
HP HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 50m Cable
Tuotekoodi: QK731A
HPE PremierFlex - Verkon kaapeli - MPO-monitila (uros) to MPO-monitila (uros) - 50 m - kuituoptinen - 50 / 125 micron - OM4 malleihin Brocade 16Gb/12, 16Gb/24; StoreFabric SN3600, SN6600B 32, SN6610, SN6650, SN8600B 4-slot
Tyyppi: Fiber
2 786,22 €
2 246,95 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.2.2023
2 298,79 €
1 853,86 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.2.2023
2 267,74 €
1 828,82 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 21.2.2023
KRAMER BC-2S12/LSHF-300M Low Smoke Speaker Cable 12 AWG 985ft
Tuotekoodi: 99-2311300
Kramer BC-2S Series - Bulk-kaiutinkaapeli - 300 m - vaalean harmaa - halogen-free, stranded
2 079,39 €
1 676,93 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 21.2.2023
HP DisplayPort To DVI-D Adapter Bulk 90
Tuotekoodi: FH973A6
HP DisplayPort to DVI-D Adapter - Näytön sovitin (pakkaus sisältää 90) malleihin Desktop Pro 300 G6; EliteDesk 80X G6; EliteOne 800 G8; ProDesk 405 G6; Workstation Z2 G9
Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DVI-D  -  Pituus: 0.19m
2 064,48 €
1 664,90 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.2.2023
UBIQUITI 20 pcs box
Tuotekoodi: TC-GND
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: Lightning
1 810,40 €
1 460,00 €  Hinta ALV 0%
1 770,81 €
1 428,07 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 21.2.2023
Hewlett Packard Enterprise HPE 40GbE QSFP+to 4x10GbE SFP+5m AOC
Tuotekoodi: Q9S66A
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 5m
1 767,21 €
1 425,17 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.2.2023
BELKIN CAT 5E PATCH CABLE 0.5M MOULDED SNAGLESS RED IN
Tuotekoodi: A3L791B50CM-RDS
Tyyppi: Cat5e  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Color: Punainen  -  Pituus: 0.5m
1 661,60 €
1 340,00 €  Hinta ALV 0%
1 617,16 €
1 304,16 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 14.2.2023
1 551,74 €
1 251,40 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 14.2.2023
1 384,32 €
1 116,39 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.2.2023
Hewlett Packard Enterprise HPE 25GbE SFP28 to SFP28 3m Smart AOC
Tuotekoodi: Q9S67A
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP28  -  Liitin 2: SFP28  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 3m
1 340,69 €
1 081,20 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.2.2023
1 330,92 €
1 073,32 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 21.2.2023
POLY CBL USB 3.1 TYPE A TO C SLIM 40M CABL
Tuotekoodi: 2457-30757-140
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB C  -  Pituus: 40m
1 317,50 €
1 062,50 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 21.2.2023
DELTACO DISPLAY-1002
Tuotekoodi: DISPLAY-1002
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort  -  Pituus: 0.25m
1 265,85 €
1 020,85 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 14
DELTACO DISPLAY-1005
Tuotekoodi: DISPLAY-1005
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort  -  Pituus: 0.5m
1 265,85 €
1 020,85 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 9
LOGITECH Strong USB Cable 45m
Tuotekoodi: 939-001805
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB C  -  Color: Harmaa  -  Pituus: 45m
1 255,70 €
1 012,66 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 14.2.2023
1 242,53 €
1 002,04 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.2.2023
1 221,96 €
985,45 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 21.2.2023
1 196,60 €
965,00 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.2.2023
1 188,85 €
958,75 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 21.2.2023
1 136,22 €
916,31 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 21.2.2023
Näytetään 1 - 60 / 3964 tuotteesta
...