Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa 0207 191 510 kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

Kaapelit

Etusivu / Muut / Verkko / Kaapelit
Näytetään 1 - 90 / 3501 tuotteesta
5 030,75 €
6 238,13 €  (sis. ALV)
2 895,13 €
3 589,96 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 15.6.2020
2 738,66 €
3 395,94 €  (sis. ALV)
2 158,58 €
2 676,64 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 22.6.2020
HP HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 50m Cable
Tuotekoodi: QK731A
HPE PremierFlex - Verkon kaapeli - MPO-monitila (uros) to MPO-monitila (uros) - 50 m - kuituoptinen - 50 / 125 micron - OM4 malleihin Brocade 16Gb/12, 16Gb/24; StoreFabric SN3600, SN6600B 32, SN6610, SN6650, SN8600B 4-slot
Tyyppi: Fiber
1 962,90 €
2 434,00 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 23.6.2020
1 748,36 €
2 167,97 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 22.6.2020
KRAMER DVI (M) to DVI (M) All Fiber Optic Cable - EDID HDCP Compatible 33 100.00m
Tuotekoodi: C-AFDM/AFDM-328
Kramer C-AFDM/AFDM DVI All Fiber Optic Cable - Videojatke - jopa 100 m
Tyyppi: DVI  -  Liitin 1: DVI-D  -  Liitin 2: DVI-D
1 745,93 €
2 164,95 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 8.7.2020
KRAMER Active Optical DisplayPort Cable 100m
Tuotekoodi: CLS-AOCDP-328
Kramer CLS-AOCDP Series CLS-AOCDP-328 - DisplayPort -kaapeli - DisplayPort (uros) to DisplayPort (uros) - 100 m - kuituoptinen - halogen-free, 4K support, aktiivinen
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort
1 642,39 €
2 036,56 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER CLS-AODCP-328 Active Optical DisplayPort Cable - low-smoke and halogen free 100m
Tuotekoodi: 97-0405328
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort
1 642,39 €
2 036,56 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
1 612,24 €
1 999,18 €  (sis. ALV)
KRAMER Kbl Kramer Fiber/DisplayPort-hybrid förlängningskabel 100_0m
Tuotekoodi: 97-06200328
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort
1 595,19 €
1 978,04 €  (sis. ALV)
KRAMER Kbl Kramer CLS-AOCDP-295 Active Optical DP Cable 90_0m
Tuotekoodi: 97-0405295
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort
1 498,64 €
1 858,31 €  (sis. ALV)
1 497,68 €
1 857,12 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER Active Optical DisplayPort Cable 90m
Tuotekoodi: CLS-AOCDP-295
Kramer CLS-AOCDP Series CLS-AOCDP-295 - DisplayPort -kaapeli - DisplayPort (uros) to DisplayPort (uros) - 90 m - kuituoptinen - halogen-free, 4K support, aktiivinen
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort
1 496,51 €
1 855,67 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
1 410,73 €
1 749,31 €  (sis. ALV)
1 316,50 €
1 632,46 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 22.6.2020
KRAMER Kbl Kramer CLS-AOCDP-262 Active Optical DP Cable 80_0m
Tuotekoodi: 97-0405262
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort
1 352,45 €
1 677,04 €  (sis. ALV)
KRAMER Active Optical DisplayPort Cable 70m
Tuotekoodi: CLS-AOCDP-262
Kramer CLS-AOCDP Series CLS-AOCDP-262 - DisplayPort -kaapeli - DisplayPort (uros) to DisplayPort (uros) - DisplayPort 1.2a - 80 m - halogen-free, 4K support, aktiivinen - musta
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort
1 350,62 €
1 674,77 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER HDMI-Cable C-FOHM/FOHM-328 HDMI Hybrid-Cable 1.3 St./St. int. signal converter 100,0 m
Tuotekoodi: 97-0402328
Kramer C-FOHM/FOHM Fiber Optic/HDMI Hybrid Cable - Video/audio laajennin - HDMI - jopa 100 m
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
1 338,86 €
1 660,19 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER C-FODM/FODM-328 optical DVI Cable plug plug 100m
Tuotekoodi: 94-0211100
Tyyppi: DVI  -  Liitin 1: DVI-D  -  Liitin 2: DVI-D
1 329,45 €
1 648,52 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
1 260,03 €
1 562,44 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER Kbl Kramer CLS-AOCDP-230 Active Optical DP Cable 70_0m
Tuotekoodi: 97-0405230
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort
1 242,74 €
1 541,00 €  (sis. ALV)
KRAMER Active Optical DisplayPort Cable 70m
Tuotekoodi: CLS-AOCDP-230
Kramer CLS-AOCDP Series CLS-AOCDP-230 - DisplayPort -kaapeli - DisplayPort (uros) to DisplayPort (uros) - DisplayPort 1.2a - 70 m - halogen-free, 4K support, aktiivinen - musta
Tyyppi: DIN/mini DIN  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort
1 241,21 €
1 539,10 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER Active Optical 4K Pluggable HDMI Cable LSHF 100m
Tuotekoodi: CLS?AOCH/60?328
Kramer CLS-AOCH/60-328 - HDMI-kaapeli - HDMI, Micro-USB Type B (power only) to HDMI, Micro-USB Type B (power only) - 100 m - hybridi kupari / kuituoptinen - musta - active, halogen-free, 4K support
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
1 203,56 €
1 492,41 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER CRS-AOCH/CLR/60-328 Rental & Staging Active Optical High?Speed HDMI Cable
Tuotekoodi: 97-1410328
Kramer CRS-AOCH/CLR/60-328 - HDMI-kaapeli - HDMI (uros) to HDMI (uros) - 100 m - kuituoptinen - 4K support, aktiivinen
1 167,56 €
1 447,77 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER Rental & Staging Active Optical High Speed HDMI Cable 100m
Tuotekoodi: CRS?AOCH/COLOR?328
Kramer CRS-AOCH/COLOR - HDMI-kaapeli - HDMI (uros) to HDMI (uros) - 100 m - hybridi kupari / kuituoptinen - musta - active, 4K support
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
1 146,50 €
1 421,66 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER BC-2S12/LSHF-300M Low Smoke Speaker Cable 12 AWG 985ft
Tuotekoodi: 99-2311300
Kramer BC-2S Series - Bulk-kaiutinkaapeli - 300 m - vaalean harmaa - halogen-free, stranded
1 131,09 €
1 402,55 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER Rental & Staging Active Optical High Speed HDMI Cable 90m
Tuotekoodi: CRS?AOCH/COLOR?295
Kramer CRS-AOCH/COLOR - HDMI-kaapeli - HDMI (uros) to HDMI (uros) - 90 m - hybridi kupari / kuituoptinen - musta - active, 4K support
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
1 118,97 €
1 387,52 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
Hewlett Packard Enterprise HPE 30M IB FDR QSFP V-series Optical Cbl
Tuotekoodi: 808722-B28
HPE - InfiniBand kaapeli - QSFP to QSFP - 30 m
Liitin 1: QSFP
1 102,75 €
1 367,41 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 23.6.2020
1 099,59 €
1 363,49 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 23.6.2020
KRAMER CRS-AOCH/COLOR_ Rental _ Staging Active Optical 4K60 4_2_0 HDMI Cable 100_0m
Tuotekoodi: 97-1400328
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
1 096,55 €
1 359,72 €  (sis. ALV)
KRAMER Kbl Kramer CLS-AOCDP-197 Active Optical DP Cable 60_0m
Tuotekoodi: 97-0405197
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort
1 096,55 €
1 359,72 €  (sis. ALV)
KRAMER Active Optical 4K Pluggable HDMI Cable LSHF 90m
Tuotekoodi: CLS?AOCH/60?295
Kramer CLS-AOCH/60 - Video/audio laajennin - HDMI - jopa 90 m
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
1 096,26 €
1 359,36 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER Active Optical DisplayPort Cable 60m
Tuotekoodi: CLS-AOCDP-197
Kramer CLS-AOCDP Series CLS-AOCDP-197 - DisplayPort -kaapeli - DisplayPort (uros) to DisplayPort (uros) - 60 m - kuituoptinen - halogen-free, 4K support, aktiivinen
Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort
1 094,62 €
1 357,33 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER BC-5X-300M 5 high resolution mini coax cable 328ft
Tuotekoodi: 99-0500300
Kramer BC-5X - Bulkkikaapeli - 300 m - suojattu - tummanharmaa
1 081,67 €
1 341,27 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER Active Optical 4K Pluggable HDMI Cable LSHF 80m
Tuotekoodi: CLS?AOCH/60?262
Kramer CLS-AOCH/60-262 - HDMI-kaapeli - HDMI, Micro-USB Type B (power only) to HDMI, Micro-USB Type B (power only) - 80 m - hybridi kupari / kuituoptinen - musta - active, halogen-free, 4K support
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
1 069,44 €
1 326,11 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER CRS-AOCH/XL-328 Rental & Staging Active Optical Pluggable HDMI Cable
Tuotekoodi: 97-1403328
Kramer Rental & Staging CRS-AOCH/XL-328 - HDMI-kaapeli - micro HDMI (uros) to micro HDMI (uros) - 100 m - kuituoptinen - musta - 4K support, aktiivinen
1 058,14 €
1 312,09 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER Kbl Kramer Fiber/DisplayPort-hybrid förlängningskabel 50_0m
Tuotekoodi: 97-06200164
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort
1 037,14 €
1 286,05 €  (sis. ALV)
KRAMER CRS-AOCH/COLOR_ Rental _ Staging Active Optical 4K60 4_2_0 HDMI Cable 90_0m
Tuotekoodi: 97-1400295
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
1 012,91 €
1 256,01 €  (sis. ALV)
KRAMER CLS-AOCH/60-328 - 100m active optical 4K HDMI cable with removeable plugs low smoke and halogen free
Tuotekoodi: 97-0406328
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
1 012,73 €
1 255,79 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
EIZO SIGNAL CONVERTER S-VIDEO CVBS TO DVI (1280X1024) IN CABL
Tuotekoodi: PDC0100
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: S-Video  -  Liitin 2: DVI
1 012,23 €
1 255,17 €  (sis. ALV)
KRAMER CLS-AOCH/XL-328 active optical HDMI Cable for 4K with removeable plugs halogen free 100m
Tuotekoodi: 97-0403328
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
966,49 €
1 198,45 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
Hewlett Packard Enterprise HPE P6000 EVA 6 Meter Expansion Cable Kit
Tuotekoodi: AP879A
HPE - Muistikaapelisarja - 6 m malleihin Enterprise Virtual Array HP P6500, P6300, P6500
Tyyppi: Verkko-erityinen
960,61 €
1 191,16 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 23.6.2020
956,73 €
1 186,35 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER Kbl Kramer CLS-AOCDP-164 Active Optical DP Cable 50_0m
Tuotekoodi: 97-0405164
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort
950,36 €
1 178,45 €  (sis. ALV)
KRAMER Active Optical DisplayPort Cable 50m
Tuotekoodi: CLS-AOCDP-164
Kramer CLS-AOCDP Series CLS-AOCDP-164 - DisplayPort -kaapeli - DisplayPort (uros) to DisplayPort (uros) - DisplayPort 1.2a - 50 m - halogen-free, 4K support, aktiivinen - musta
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort
948,73 €
1 176,43 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER Rental & Staging Active Optical High Speed HDMI Cable 80m
Tuotekoodi: CRS?AOCH/COLOR?262
Kramer CRS-AOCH/COLOR - HDMI-kaapeli - HDMI (uros) to HDMI (uros) - 80 m - hybridi kupari / kuituoptinen - musta - active, 4K support
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
933,32 €
1 157,32 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER CLS-AOCH/60-295 - 90m active optical 4K HDMI cable with removeable plugs low smoke and halogen free
Tuotekoodi: 97-0406295
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
926,73 €
1 149,15 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
Hewlett Packard Enterprise HPE 20M IB FDR QSFP V-series Optical Cbl
Tuotekoodi: 808722-B27
HPE - InfiniBand kaapeli - QSFP to QSFP - 20 m
Liitin 1: QSFP
924,21 €
1 146,02 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 23.6.2020
KRAMER Active Optical High?Speed HDMI Cable 100m 4K 30Hz 8Bit
Tuotekoodi: CLS-AOCH-328
Kramer CLS-AOCH - HDMI-kaapeli - HDMI (uros) to HDMI (uros) - 100 m - kuituoptinen - 4K support
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI  -  Liitin 2: HDMI
920,26 €
1 141,12 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 8.7.2020
KRAMER CLS-AOCH-328 4K active optical HDMI cable plug / Plug 100m
Tuotekoodi: 97-0400328
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
920,26 €
1 141,12 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER CRS-AOCH/COLOR_ Rental _ Staging Active Optical 4K60 4_2_0 HDMI Cable 80_0m
Tuotekoodi: 97-1400262
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
895,12 €
1 109,95 €  (sis. ALV)
Hewlett Packard Enterprise HPE 15M IB FDR QSFP V-series Optical Cbl
Tuotekoodi: 808722-B26
HPE - InfiniBand kaapeli - QSFP to QSFP - 15 m - kuituoptinen
Liitin 1: QSFP
892,70 €
1 106,95 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 23.6.2020
KRAMER CLS-AOCH/XL-295 active optical HDMI Cable for 4K with removeable plugs halogen free 90m
Tuotekoodi: 97-0403295
Kramer CLS-AOCH/XL-295 - HDMI-kaapeli - micro HDMI (uros) to micro HDMI (uros) - 90 m - kuituoptinen - sininen - active, 4K support
884,61 €
1 096,92 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER DVI (M) to DVI (M) All Fiber Optic Cable - EDID HDCP Compatible 33 50.00m
Tuotekoodi: C-AFDM/AFDM-164
Kramer C-AFDM/AFDM - DVI kaapeli - DC-liitin, DVI-D to DC-liitin, DVI-D - 20 m - thumbscrews
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: DVI-D  -  Liitin 2: DVI-D
880,96 €
1 092,39 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 8.7.2020
KRAMER Active Optical 4K Pluggable HDMI Cable LSHF 70m
Tuotekoodi: CLS?AOCH/60?230
Kramer CLS-AOCH/60-230 - HDMI-kaapeli - HDMI, Micro-USB Type B (power only) to HDMI, Micro-USB Type B (power only) - 70 m - hybridi kupari / kuituoptinen - musta - active, halogen-free, 4K support
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
868,37 €
1 076,78 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER Active Optical High?Speed Pluggable HDMI Cable Low Smoke & Halogen Free 100m
Tuotekoodi: CLS?AOCH/XL?328
Kramer CLS-AOCH/XL-328 - HDMI-kaapeli - micro HDMI (uros) to micro HDMI (uros) - 100 m - kuituoptinen - sininen - active, 4K support
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI D (Micro HDMI)  -  Liitin 2: HDMI D (Micro HDMI)
862,73 €
1 069,79 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
Hewlett Packard Enterprise HPE 12M IB FDR QSFP V-series Optical Cbl
Tuotekoodi: 808722-B25
HPE - InfiniBand kaapeli - QSFP to QSFP - 12 m
Liitin 1: QSFP
861,20 €
1 067,89 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 23.6.2020
KRAMER Active Optical High?Speed HDMI Cable 90m 4K 30Hz 8Bit
Tuotekoodi: CLS-AOCH-295
Kramer CLS-AOCH - HDMI-kaapeli - HDMI (uros) to HDMI (uros) - 90 m - kuituoptinen - 4K support
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI  -  Liitin 2: HDMI
842,49 €
1 044,69 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 8.7.2020
KRAMER CLS-AOCH-295 4K active optical HDMI cable plug / Plug 95m
Tuotekoodi: 97-0400295
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
842,49 €
1 044,69 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER Rental & Staging Active Optical High Speed HDMI Cable 70m
Tuotekoodi: CRS?AOCH/COLOR?230
Kramer CRS-AOCH/COLOR - HDMI-kaapeli - HDMI (uros) to HDMI (uros) - 70 m - hybridi kupari / kuituoptinen - musta - active, 4K support
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
841,67 €
1 043,67 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
Hewlett Packard Enterprise HPE 10M IB FDR QSFP V-series Optical Cbl
Tuotekoodi: 808722-B24
HPE - InfiniBand kaapeli - QSFP to QSFP - 10 m
Tyyppi: Ethernet  -  Liitin 1: QSFP
840,19 €
1 041,84 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 23.6.2020
KRAMER CLS-AOCH/60-262 - 80m active optical 4K HDMI cable with removeable plugs low smoke and halogen free
Tuotekoodi: 97-0406262
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
818,96 €
1 015,51 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
810,58 €
1 005,12 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 16.6.2020
KRAMER Kbl Kramer CLS-AOCDP-131 Active Optical DP Cable 40_0m
Tuotekoodi: 97-0405131
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort
804,17 €
997,17 €  (sis. ALV)
KRAMER Active Optical DisplayPort Cable 40m
Tuotekoodi: CLS-AOCDP-131
Kramer CLS-AOCDP Series CLS-AOCDP-131 - DisplayPort -kaapeli - DisplayPort (uros) to DisplayPort (uros) - DisplayPort 1.2a - 40 m - halogen-free, 4K support, aktiivinen - musta
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort
802,73 €
995,39 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER CRS-AOCH/COLOR_ Rental _ Staging Active Optical 4K60 4_2_0 HDMI Cable 70_0m
Tuotekoodi: 97-1400230
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
799,26 €
991,08 €  (sis. ALV)
Hewlett Packard Enterprise HPE 7M IB FDR QSFP V-series Optical Cbl
Tuotekoodi: 808722-B23
HPE - InfiniBand kaapeli - QSFP to QSFP - 7 m - kuituoptinen
Liitin 1: QSFP
798,18 €
989,74 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 23.6.2020
KRAMER Active Optical High?Speed Pluggable HDMI Cable Low Smoke & Halogen Free 90m
Tuotekoodi: CLS?AOCH/XL?295
Kramer CLS-AOCH/XL-295 - HDMI-kaapeli - micro HDMI (uros) to micro HDMI (uros) - 90 m - kuituoptinen - sininen - active, 4K support
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI D (Micro HDMI)  -  Liitin 2: HDMI D (Micro HDMI)
788,96 €
978,31 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
Hewlett Packard Enterprise HPE 5M IB FDR QSFP V-series Optical Cbl
Tuotekoodi: 808722-B22
HPE InfiniBand FDR QSFP V-series Optical Cable - Verkon kaapeli - 5 m
Tyyppi: Ethernet  -  Liitin 1: QSFP
782,43 €
970,21 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 23.6.2020
KRAMER CLS-AOCH/XL-262 active optical HDMI Cable for 4K with removeable plugs halogen free 80
Tuotekoodi: 97-0403262
Kramer CLS-AOCH/XL-262 - HDMI-kaapeli - micro HDMI (uros) to micro HDMI (uros) - 80 m - kuituoptinen - sininen - active, 4K support
781,67 €
969,27 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER Active Optical 4K Pluggable HDMI Cable LSHF 60m
Tuotekoodi: CLS?AOCH/60?197
Kramer CLS-AOCH/60-197 - HDMI-kaapeli - HDMI, Micro-USB Type B (power only) to HDMI, Micro-USB Type B (power only) - 60 m - hybridi kupari / kuituoptinen - musta - active, halogen-free, 4K support
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
766,25 €
950,15 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
Hewlett Packard Enterprise HPE 3M IB FDR QSFP V-series Optical Cbl
Tuotekoodi: 808722-B21
HPE - InfiniBand kaapeli - QSFP to QSFP - 3 m - kuituoptinen
Tyyppi: Ethernet  -  Liitin 1: QSFP
761,42 €
944,16 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 23.6.2020
DELL BO CABLE 1M QSFP+ TO 4 X10/100/1000BASE-T(RJ45) ACCS
Tuotekoodi: 470-ABEM
Tyyppi: Ethernet  -  Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: RJ-45
753,65 €
934,53 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 23.7.2020
KRAMER Active Optical High?Speed HDMI Cable 80m 4K 30Hz 8Bit
Tuotekoodi: CLS-AOCH-262
Kramer CLS-AOCH - HDMI-kaapeli - HDMI (uros) to HDMI (uros) - 80 m - kuituoptinen - 4K support
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI  -  Liitin 2: HDMI
744,37 €
923,02 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 8.7.2020
KRAMER CLS-AOCH-262 4K active optical HDMI cable plug / Plug 85m
Tuotekoodi: 97-0400262
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
744,37 €
923,02 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER Rental & Staging Active Optical High Speed HDMI Cable 60m
Tuotekoodi: CRS?AOCH/COLOR?197
Kramer CRS-AOCH/COLOR - HDMI-kaapeli - HDMI (uros) to HDMI (uros) - 60 m - hybridi kupari / kuituoptinen - musta - active, 4K support
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
735,43 €
911,93 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER Kbl Kramer CLS-AOCDP-66 Active Optical DP Cable 20_0m
Tuotekoodi: 97-0405060
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort
734,55 €
910,84 €  (sis. ALV)
KRAMER CLS-AOCH/60-230 - 70m active optical 4K HDMI cable with removeable plugs low smoke and halogen free
Tuotekoodi: 97-0406230
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
732,96 €
908,87 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER Kbl Kramer Fiber/DisplayPort-hybrid förlängningskabel 30_0m
Tuotekoodi: 97-0620098
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort
730,23 €
905,49 €  (sis. ALV)
KRAMER CRS-AOCH/COLOR_ Rental _ Staging Active Optical 4K60 4_2_0 HDMI Cable 60_0m
Tuotekoodi: 97-1400197
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
706,69 €
876,30 €  (sis. ALV)
KRAMER CLS-AOCH/XL-230 active optical HDMI Cable for 4K with removeable plugs halogen free 70m
Tuotekoodi: 97-0403230
Kramer CLS-AOCH/XL-230 - HDMI Ethernet-kaapelilla - micro HDMI (uros) to micro HDMI (uros) - 70 m - kuituoptinen - sininen - 4K support
699,78 €
867,73 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER Active Optical High?Speed Pluggable HDMI Cable Low Smoke & Halogen Free 80m
Tuotekoodi: CLS?AOCH/XL?262
Kramer CLS-AOCH/XL-262 - HDMI-kaapeli - micro HDMI (uros) to micro HDMI (uros) - 80 m - kuituoptinen - sininen - active, 4K support
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI D (Micro HDMI)  -  Liitin 2: HDMI D (Micro HDMI)
697,31 €
864,66 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.6.2020
KRAMER CLS-AODCP-98 Active Optical DisplayPort Cable - low-smoke and halogen free 30m
Tuotekoodi: 97-0405098
Tyyppi: DIN/mini DIN  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort
694,46 €
861,13 €  (sis. ALV)
Varastossa 3
Näytetään 1 - 90 / 3501 tuotteesta
...