Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa www.ilonait.fi kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

Kaapelit

Näytetään 1 - 90 / 2080 tuotteesta
1 317,50 €
1 062,50 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
LOGITECH Strong USB Cable 45m
Tuotekoodi: 939-001805
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB C  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 45m
1 316,36 €
1 061,58 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
LOGITECH Swytch connector
Tuotekoodi: 952-000010
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Liitin 2: USB C  -  Väri: Musta, Violetti
1 158,54 €
934,31 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 45
LOGITECH TAP - GRAPHITE - WW . ACCS
Tuotekoodi: 939-001802
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB C  -  Väri: Musta  -  Pituus: 25m
771,27 €
621,99 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 34
DELTACO S / FTP installation cable Cat7, 305m, white
Tuotekoodi: TP-71C
Tyyppi: Cat7  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Valkoinen  -  Pituus: 305m
603,99 €
487,09 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 30
DELTACO S / FTP installation cable Cat7, 305m, grey
Tuotekoodi: TP-71
Tyyppi: Cat7  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 305m
551,23 €
444,54 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 19
KRAMER BC-2T-300M Balanced Stereo Audio or Control Cable 20 AWG 985ft
Tuotekoodi: 99-1202300
Kramer - Bulk -audiokaapeli - 300 m - suojattu - valkoinen, tummanharmaa
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: N-Tyyppi  -  Liitin 2: N-Type  -  Väri: Musta  -  Pituus: 300m
533,81 €
430,49 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
DELTACO S/FTP Cat6a asennuskaapeli ulkokäyttöön, 305m, musta
Tuotekoodi: TP-53
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Musta  -  Pituus: 305m
506,32 €
408,32 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 22
DELTACO LSZH FTP installation cable, Cat6, 305m, white
Tuotekoodi: TP-48GH
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Valkoinen  -  Pituus: 305m
477,36 €
384,97 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 15
DELTACO U/UTP Cat6a asennuskaapeli, 305m kela, 500MHz, LSZH, harmaa
Tuotekoodi: TP-57
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 305m
451,68 €
364,26 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 7
DELTACO U/UTP Cat6a asennuskaapeli, 305m kela, 500MHz, LSZH, valkoinen
Tuotekoodi: TP-57C
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Valkoinen  -  Pituus: 305m
451,68 €
364,26 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 44
KRAMER KRT-4-USBC Cable Retractor USB type?C cable retractor for data video and charging
Tuotekoodi: 80-00027999
Kramer KRT-4 - USB extension cable - 24 pin USB-C (uros) to 24 pin USB-C (naaras) - USB 3.1 - 3 A - 1.8 m - sisäänvedettävä, 4K 30 Hz -tuki - musta
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: USB C  -  Pituus: 1.8m
450,58 €
363,37 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
DELTACO LSZH FTP installation cable, Cat6, 305m, gray
Tuotekoodi: TP-48CH
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 305m
449,61 €
362,59 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 26
DELTACO F / FTP foil shielded setup cable, Cat6a, LSZH, 305m reel, white
Tuotekoodi: TP-51C
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Valkoinen  -  Pituus: 305m
443,56 €
357,71 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 36
DELTACO U/FTP Cat6a asennuskaapeli, 305m kela, 500MHz, LSZH, harmaa
Tuotekoodi: TP-55
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 305m
437,15 €
352,54 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 66
DELTACO F/UTP Cat6 asennuskaapeli ulkokäyttöön, 305m, musta
Tuotekoodi: TP-49G
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Musta  -  Pituus: 305m
430,85 €
347,46 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 61
412,25 €
332,46 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 5
DELTACO U/FTP Cat6a asennuskaapeli ulkokäyttöön, 305m kela, musta
Tuotekoodi: TP-49C
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Musta  -  Pituus: 305m
408,07 €
329,09 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 22
380,22 €
306,63 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
KRAMER CLS-AOCH/60F-230 - HDMI(M) to HDMI(M), Active Optical 4K Cable, Low Smoke & Hal. Free, 70,0m
Tuotekoodi: 97-04160230
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Liitin 2: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Pituus: 70m
359,70 €
290,08 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
350,81 €
282,91 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 69
KRAMER CLS-AOCU32/FF-35 - USB-C Active AOC Extender Cable, 10.7m
Tuotekoodi: 97-04500035
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: USB C  -  Väri: Musta  -  Pituus: 10.6m
345,70 €
278,79 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 6
DELTACO U/UTP Cat6 Patch Cable, LSZH, 305m box, white
Tuotekoodi: TP-48NH
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Valkoinen  -  Pituus: 305m
341,27 €
275,22 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 22
337,22 €
271,95 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
336,03 €
270,99 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 7
DELTACO LSZH UTP installation cable, Cat6, 305m, white
Tuotekoodi: TP-45AH
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Valkoinen  -  Pituus: 305m
333,80 €
269,19 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 51
DELTACO U/UTP Cat6 nousukaapeli, 305m, laatikko, 250MHz, Delta, valk.
Tuotekoodi: TP-48MR
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Valkoinen  -  Pituus: 305m
332,87 €
268,44 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 15
DELTACO U / UTP Cat6 installation cable, 305m box, 250MHz, CMR, White
Tuotekoodi: TP-48NR
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 305m
331,35 €
267,22 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 7
KRAMER CLS-AOCU32/FF-25 - USB-C Active AOC Extender Cable, 7.6m
Tuotekoodi: 97-04500025
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: USB C  -  Väri: Musta  -  Pituus: 7.6m
331,20 €
267,10 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 6
LOGITECH TAP - GRAPHITE - WW . ACCS
Tuotekoodi: 939-001799
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB C  -  Väri: Musta  -  Pituus: 10m
327,40 €
264,03 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 63
DELTACO LSZH UTP installation cable, Cat6, 305m, gray
Tuotekoodi: TP-47H
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 305m
322,64 €
260,19 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 9
293,17 €
236,43 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
290,06 €
233,92 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 24
289,90 €
233,79 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
KRAMER CLS-AOCH/UF-50 FIBER OPTIC LSHF- ULTRA HIGH SPEED HDMI CABLE-50FT 15.2M
Tuotekoodi: 97-04260050
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Liitin 2: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Pituus: 15.2m
286,61 €
231,14 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
Hewlett Packard Enterprise 25G SFP28 to SFP28 0.65m DAC Cable
Tuotekoodi: JL487A
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP28  -  Liitin 2: SFP28  -  Väri: Musta  -  Pituus: 0.65m
282,10 €
227,50 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 14
KRAMER CLS-AOCU32/FF-15 - USB-C Active AOC Extender Cable, 4.6m
Tuotekoodi: 97-04500015
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: USB C  -  Väri: Musta  -  Pituus: 4.6m
280,86 €
226,50 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 7
DELTACO MPO12-LC fan out fiber cable, UPC, OM4, 15m
Tuotekoodi: MPO12LC-415
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: MPO12  -  Liitin 2: 4 x LC  -  Pituus: 15m
274,78 €
221,60 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 20
268,53 €
216,56 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 13
KRAMER CLS-AOCH/60F-164 - HDMI(M) to HDMI(M), Active Optical 4K Cable, Low Smoke & Hal. Free, 50,0m
Tuotekoodi: 97-04160164
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Liitin 2: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Pituus: 50m
266,38 €
214,82 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
264,64 €
213,42 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 27
KRAMER CA-HM-98 Active High Speed HDMI Cable with Ethernet Resolution 1080p 60Hz 12bit 30m K-Lock connectors
Tuotekoodi: 97-0142098
Kramer CA-HM Series - HDMI-kaapeli Ethernetillä - HDMI uros to HDMI uros - 30 m - kolminkertaisesti suojattu - musta - 4K-tuki, aktiivinen
Tyyppi: HDMI  -  Liitin 1: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Liitin 2: HDMI-tyyppi A (vakio)
261,97 €
211,27 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
258,68 €
208,61 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 180
254,58 €
205,31 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 5
252,33 €
203,49 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 76
248,01 €
200,01 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 6
Hewlett Packard Enterprise HPE 100Gb QSFP28 to QSFP28 3m DAC
Tuotekoodi: 845406-B21
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: QSFP+  -  Pituus: 3m
246,19 €
198,54 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
243,41 €
196,30 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 12
240,00 €
193,55 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 95
DELTACO UTP installation cable Cat.5e 305m , white
Tuotekoodi: TP-39
Tyyppi: Cat5e  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Valkoinen  -  Pituus: 305m
236,21 €
190,49 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 21
KRAMER CLS-AOCH/60F-131 - HDMI(M) to HDMI(M), Active Optical 4K Cable, Low Smoke & Hal. Free, 40,0m
Tuotekoodi: 97-04160131
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Liitin 2: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Pituus: 40m
235,45 €
189,88 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
231,81 €
186,94 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 174
229,77 €
185,30 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 6
DELTACO MPO12-LC fan out fiber cable, UPC, OM4, 10m
Tuotekoodi: MPO12LC-410
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: MPO12  -  Liitin 2: 4 x LC  -  Pituus: 10m
223,31 €
180,09 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 20
APPLE THUNDERBOLT 4 PRO CABLE (3 M) . CABL
Tuotekoodi: MWP02ZM/A
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: USB C  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1m
216,36 €
174,48 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 13
DELTACO LSZH FTP installation cable, Cat6, 100m, gray
Tuotekoodi: TP-48H
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 100m
207,72 €
167,52 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
KRAMER CLS-AOCH/60F-98 - HDMI (M) to HDMI (M), Active Optical 4K Cable, Low Smoke & Hal. Free, 30,0m
Tuotekoodi: 97-04160098
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Liitin 2: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Pituus: 30m
205,27 €
165,54 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 5
DELTACO S / FTP installation cable Cat7, 100m, grey
Tuotekoodi: TP-70
Tyyppi: Cat7  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 100m
194,17 €
156,59 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 8
DELTACO S / FTP installation cable Cat7, 100m, white
Tuotekoodi: TP-70C
Tyyppi: Cat7  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Valkoinen  -  Pituus: 100m
194,17 €
156,59 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 56
190,03 €
153,25 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 17
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable
Tuotekoodi: J9283D
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Väri: Musta  -  Pituus: 3m
189,89 €
153,14 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 22
DELTACO S/FTP Cat6a asennuskaapeli ulkokäyttöön, 100m, musta
Tuotekoodi: TP-52
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Musta  -  Pituus: 100m
180,79 €
145,80 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 30
DELTACO MPO12-LC fan out fiber cable, UPC, OM4, 5m
Tuotekoodi: MPO12LC-45
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: MPO12  -  Liitin 2: 4 x LC  -  Pituus: 5m
174,93 €
141,07 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 20
DELTACO OM3 fiber cable LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 100m
Tuotekoodi: LCLC-6100
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: 2x LC, LC  -  Liitin 2: 2 x LC, LC  -  Väri: Aqua  -  Pituus: 100m
174,08 €
140,39 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 15
DELTACO MPO12-MPO12 fiber cable, type B, OS2, 5m
Tuotekoodi: MPO12B-25
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: MPO12  -  Liitin 2: MPO12  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 5m
170,05 €
137,14 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 20
DELTACO F / FTP foil shielded setup cable, Cat6a, LSZH, 100m reel, white
Tuotekoodi: TP-50C
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Valkoinen  -  Pituus: 100m
166,02 €
133,89 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 54
KRAMER CA-HM-66 Active High Speed HDMI Cable with Ethernet Resolution 4K 60Hz 4 4 4 20m K-Lock connectors
Tuotekoodi: 97-0142066
Kramer CA-HM Series - HDMI-kaapeli Ethernetillä - HDMI uros to HDMI uros - 20 m - kolminkertaisesti suojattu - musta - 4K-tuki, aktiivinen
Tyyppi: HDMI  -  Liitin 1: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Liitin 2: HDMI-tyyppi A (vakio)
165,68 €
133,61 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
Hewlett Packard Enterprise HPE 2920 3.0m Stacking Cable
Tuotekoodi: J9736A
Tyyppi: SAS  -  Liitin 1: Mini-SAS HD  -  Liitin 2: Mini-SAS HD  -  Väri: Musta  -  Pituus: 3m
165,38 €
133,37 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
DELTACO MPO12-MPO12 fiber cable, type B, OS2, 3m
Tuotekoodi: MPO12B-23
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: MPO12  -  Liitin 2: MPO12  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 3m
164,80 €
132,90 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 20
LOGITECH 10 meter Extender Cable for Group
Tuotekoodi: 939-001487
Tyyppi: DIN/mini DIN  -  Liitin 1: 6-p Mini-DIN, PS/2  -  Liitin 2: 6-p Mini-DIN, PS/2  -  Väri: Musta  -  Pituus: 10m
164,40 €
132,58 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 6
DELTACO MPO12-MPO12 fiber cable, type B, OS2, 2m
Tuotekoodi: MPO12B-22
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: MPO12  -  Liitin 2: MPO12  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 2m
162,19 €
130,80 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 20
KRAMER CLS-AOCH/60F-50 - HDMI (M) to HDMI (M), Active Optical 4K Cable, Low Smoke & Hal. Free, 15m
Tuotekoodi: 97-04160050
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Liitin 2: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Pituus: 15m
162,09 €
130,72 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 13
DELTACO MPO12-MPO12 fiber cable, type B, OS2, 1m
Tuotekoodi: MPO12B-21
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: MPO12  -  Liitin 2: MPO12  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 1m
159,58 €
128,69 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 20
DELTACO USB-A - Lightningkabel, MFi C89, 1 m, vit, 10-pack
Tuotekoodi: IPLH-101B
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: Lightning  -  Pituus: 1m
157,22 €
126,79 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 289
156,48 €
126,19 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 7
DELTACO U/UTP Cat6a asennuskaapeli, 100m kela, 500MHz, LSZH, valkoinen
Tuotekoodi: TP-56C
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Valkoinen  -  Pituus: 100m
156,35 €
126,09 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 65
DELTACO MPO12-LC fan out fiber cable, UPC, OM4, 3m
Tuotekoodi: MPO12LC-43
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: MPO12  -  Liitin 2: 4 x LC  -  Pituus: 3m
154,01 €
124,20 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 20
DELTACO U/UTP Cat6a installationskabel, slim 28AWG, 100m, LSZH, vit
Tuotekoodi: TP-56CS
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Pituus: 100m
153,75 €
123,99 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 42
DELTACO U/FTP Cat6a asennuskaapeli, 100m kela, 500MHz, LSZH, valkoinen
Tuotekoodi: TP-54C
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Väri: Valkoinen  -  Pituus: 100m
152,88 €
123,29 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 48
149,84 €
120,84 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 11
148,54 €
119,79 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 12
LOGITECH SWYTCH Y CABLE - N/A - WW
Tuotekoodi: 952-000032
Tyyppi: Adapterisarja  -  Liitin 2: USB C  -  Väri: Musta, Violetti
148,54 €
119,79 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 23
Näytetään 1 - 90 / 2080 tuotteesta
...