Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa 0207 191 510 kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

Kaapelit

Etusivu / Muut / Verkko / Kaapelit
Näytetään 1 - 60 / 2433 tuotteesta
APPLE Thunderbolt Cable 2.0 m
Tuotekoodi: MD861ZM/A
MD861ZM/A
Tyyppi: Thunderbolt  -  Liitin 1: Mies  -  Liitin 2: Thunderbolt
39,47
48,94  (sis. ALV)
Varastossa 26
GRIFFIN Griffin Lightning Cable 10pack for Multidock 2 johtopaketti
Tuotekoodi: XX37418
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: Lightning  -  Liitin 2: USB A
71,43
88,57  (sis. ALV)
Varastossa 1
DELTACO USBC TO LIGHTING ALU METAL+NYLON 1M SILVER
Tuotekoodi: IPLH-312M
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: Lightning  -  Liitin 2: USB C
11,82
14,66  (sis. ALV)
Varastossa 526
APPLE Thunderbolt 3 (USB-C) to Thunderbolt 2 Adapter
Tuotekoodi: MMEL2ZM/A
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: Thunderbolt  -  Liitin 2: Thunderbolt
48,23
59,81  (sis. ALV)
Varastossa 417
APPLE Lightning Digital AV Adapter
EU ECOLABEL
Tuotekoodi: MD826ZM/A
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: Lightning
45,20
56,05  (sis. ALV)
Varastossa 3478
APPLE USB-C Charge Cable 2m
Tuotekoodi: MLL82ZM/A
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: USB C
21,92
27,18  (sis. ALV)
Varastossa 3488
APPLE Thunderbolt 3 USB-C Cable 0.8m
Tuotekoodi: MQ4H2ZM/A
Tyyppi: Thunderbolt  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: USB C
39,47
48,94  (sis. ALV)
Varastossa 144
APPLE Thunderbolt Cable 0.5 m
Tuotekoodi: MD862ZM/A
Tyyppi: Thunderbolt  -  Liitin 1: Mies  -  Liitin 2: Thunderbolt
30,69
38,06  (sis. ALV)
Varastossa 79
APPLE USB-C TO Lightning Cable 1 M
Tuotekoodi: MX0K2ZM/A
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: Lightning  -  Liitin 2: USB C
20,57
25,51  (sis. ALV)
Varastossa 3284
APPLE USB-C Charge Cable 1M
Tuotekoodi: MUF72ZM/A
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: USB C
20,55
25,48  (sis. ALV)
Varastossa 239
APPLE Lightning to USB Camera Adapter
Tuotekoodi: MD821ZM/A
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: USB 2.0  -  Liitin 2: Lightning
28,76
35,66  (sis. ALV)
Varastossa 337
APPLE Lightning to USB Cable 0.5 M
Tuotekoodi: ME291ZM/A
Apple - Salamakaapeli - Lightning (uros) to USB (uros) - 50 cm malleihin iPad/iPhone/iPod (Lightning)
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: Lightning
20,55
25,48  (sis. ALV)
Varastossa 1313
APPLE Lightning to USB Cable (2 m)
Tuotekoodi: MD819ZM/A
Ammattilaisten arvostelut: 5 arvostelua
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: Lightning  -  Liitin 2: USB A
28,76
35,66  (sis. ALV)
Varastossa 3253
DELTACO DisplayPort kabel, DP 1.4, 7680x4320 i 60Hz, 2m, svart
Tuotekoodi: DP8K-1020
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort
24,25
30,07  (sis. ALV)
Varastossa 27
APPLE Lightning To USB CABLE 1 M
Tuotekoodi: MXLY2ZM/A
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: Lightning  -  Liitin 2: USB A
20,57
25,51  (sis. ALV)
Varastossa 5812
DELTACO moduulikaapeli 4P4C(RJ9/RJ10/RJ22) 1,5m, valk
Tuotekoodi: DEL-154D
Tyyppi: Tele  -  Liitin 1: RJ-10  -  Liitin 2: RJ-10  -  Color: White
0,78
0,97  (sis. ALV)
Varastossa 888
APPLE Lightning to USB-C Cable 2m
Tuotekoodi: MKQ42ZM/A
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: Lightning  -  Liitin 2: USB C
32,05
39,74  (sis. ALV)
Varastossa 925
MICROSOFT MS Surface mini Display Port HDMI Commercial SC Hardware (DA)(FI)(NO)(SV)
Tuotekoodi: EJU-00005
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: mini DisplayPort  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
47,72
59,17  (sis. ALV)
Varastossa 87
DELTACO S/FTP Cat6a laitekaapeli, Delta-sert., LSZH, 0,5m, punainen
Tuotekoodi: SFTP-60RAH
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Color: Red
3,00
3,72  (sis. ALV)
Varastossa 328
APPLE Lightning to VGA Adapter
Tuotekoodi: MD825ZM/A
Ammattilaisten arvostelut: 2 arvostelua
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: VGA (D-Sub)  -  Liitin 2: VGA (D-Sub)
45,20
56,05  (sis. ALV)
Varastossa 411
APPLE Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
Tuotekoodi: MMX62ZM/A
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: Lightning  -  Liitin 2: 3.5mm
8,23
10,21  (sis. ALV)
Varastossa 16382
0,60
0,74  (sis. ALV)
Varastossa 100
APPLE Thunderbolt to FireWire Adapter
Tuotekoodi: MD464ZM/A
MD464ZM/A
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: Thunderbolt  -  Liitin 2: 9-p
30,69
38,06  (sis. ALV)
Varastossa 141
DELTACO Multimediaadapteri 6,3mm naaras - 3,5mm stereo uros
Tuotekoodi: AD-2
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: 3.5mm  -  Liitin 2: 6.35mm
0,63
0,78  (sis. ALV)
Varastossa 281
DELTACO Adapteri, USB A u - n, kulma
Tuotekoodi: USB-59
Tyyppi: Adapteri  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB A
0,67
0,83  (sis. ALV)
Varastossa 340
139,41
172,87  (sis. ALV)
Varastossa 1
MICROSOFT MS Surface mini Display Port VGA Commercial SC Hardware (DA)(FI)(NO)(SV)
Tuotekoodi: EJQ-00005
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: mini DisplayPort  -  Liitin 2: VGA
47,72
59,17  (sis. ALV)
Varastossa 77
DELTACO Multimedia-adapteri, 2xRCA na > 3,5mm u, kullattu
Tuotekoodi: AA-25
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: 3.5mm  -  Liitin 2: 2 x RCA
0,70
0,87  (sis. ALV)
Varastossa 264
DELTACO S/FTP Cat6a laitekaapeli, Delta-sert., LSZH, 0,5m, violetti
Tuotekoodi: SFTP-60PAH
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Color: Purple
3,05
3,78  (sis. ALV)
Varastossa 93
APPLE Lightning to 3.5mm Audio Cable
Tuotekoodi: MR2C2ZM/A
Apple - Lightning to headphone jack -kaapeli - Lightning (uros) to stereo mini jack (uros) malleihin iPad/iPhone
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: 3.5mm  -  Liitin 2: Lightning
41,41
51,35  (sis. ALV)
Varastossa 38
OTTERBOX USB A-C CABLE 3M
Tuotekoodi: 78-51263
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB C
26,94
33,41  (sis. ALV)
Varastossa 18
DELTACO Modulaarikaapeli, 8P4C(RJ45) > 6P4C(RJ11), 1m, valkoinen
Tuotekoodi: DEL-1701
Tyyppi: Tele  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-11  -  Color: White
0,72
0,89  (sis. ALV)
Varastossa 960
Hewlett Packard Enterprise HPE X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable
Tuotekoodi: JD096C
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Black
156,47
194,02  (sis. ALV)
Varastossa 2
DELTACO S/FTP Cat6a laitekaapeli, Delta-sert., LSZH, 0,5m, harmaa
Tuotekoodi: SFTP-60AH
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Color: Harmaa
3,05
3,78  (sis. ALV)
Varastossa 302
DELTACO OS2, Duplex, LC-LC, APC, 5m
Tuotekoodi: LCLC-5S-APC
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Color: Orange
27,58
34,20  (sis. ALV)
Varastossa 79
DELTACO S/FTP Cat6a laitekaapeli, Delta-sert., LSZH, 0,3m, musta
Tuotekoodi: SFTP-603SAH
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Color: Black
2,83
3,51  (sis. ALV)
Varastossa 379
Hewlett Packard Enterprise HPE X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DAC Cable
Tuotekoodi: JD095C
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Black
147,65
183,09  (sis. ALV)
Varastossa 2
Hewlett Packard Enterprise HPE Ext 1.0m MiniSAS HD to MiniSAS HD Cbl
Tuotekoodi: 716195-B21
Tyyppi: SAS  -  Liitin 1: Mini-SAS HD  -  Liitin 2: Mini-SAS HD
60,48
75,00  (sis. ALV)
Varastossa 1
Hewlett Packard Enterprise HPE X241 40G QSFP QSFP 5m DAC Cable
Tuotekoodi: JG328A
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Black
527,17
653,69  (sis. ALV)
Varastossa 29
DELTACO Jatkokaapeli 3-napaisille tuulettimille, 30cm
Tuotekoodi: SSI-37
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: 3-pin  -  Liitin 2: 3-pin
0,75
0,93  (sis. ALV)
Varastossa 521
DELTACO Modulaarikaapeli, 8P4C(RJ45) > 6P4C(RJ11), 1m, musta
Tuotekoodi: DEL-1701S
Tyyppi: Tele  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-11  -  Color: Black
0,72
0,89  (sis. ALV)
Varastossa 712
Hewlett Packard Enterprise HPE X240 10G SFP+ SFP+ 5m DAC Cable
Tuotekoodi: JG081C
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Black
232,61
288,44  (sis. ALV)
Varastossa 7
APPLE USB-C to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
Tuotekoodi: MU7E2ZM/A
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: 3.5mm  -  Liitin 2: 3.5mm
8,23
10,21  (sis. ALV)
Varastossa 764
DELTACO MFI Cable Black 3m color box
Tuotekoodi: IPLH-167
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: Lightning  -  Liitin 2: USB A
9,50
11,78  (sis. ALV)
Varastossa 618
DELTACO PRIMtE USB-kabel, Tygklädd, Typ A ha - Typ Micro B, 1m, silve
Tuotekoodi: MICRO-112F
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: Micro-USB B
6,00
7,44  (sis. ALV)
Varastossa 356
APPLE Lightning to USB 3 Camera Adapter
Tuotekoodi: MK0W2ZM/A
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: USB 3.0  -  Liitin 2: Lightning
36,97
45,84  (sis. ALV)
Varastossa 12
DELTACO S/FTP Cat6 laitekaapeli, delta-cert, LSZH, 1,5m, Valkoinen
Tuotekoodi: SFTP-611VH
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Color: White
3,32
4,12  (sis. ALV)
Varastossa 449
Hewlett Packard Enterprise HPE Mini SAS Cable 4x1 External 2m
Tuotekoodi: AN975A
Tyyppi: SAS  -  Liitin 1: Mini-SAS  -  Liitin 2: Mini-SAS
253,22
313,99  (sis. ALV)
Varastossa 1
Hewlett Packard Enterprise HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable
Tuotekoodi: JD097C
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Black
214,25
265,67  (sis. ALV)
Varastossa 2
LENOVO USB-C to VGA Adapter
Tuotekoodi: 4X90M42956
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: VGA
24,00
29,76  (sis. ALV)
Varastossa 180
DELTACO Flat CAT/6A U/UTP LSZH 50cm Yellow
Tuotekoodi: UUTP-2013
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Color: Keltainen
2,07
2,57  (sis. ALV)
Varastossa 586
DELTACO USB adapteri A-A n-n
Tuotekoodi: USB-61
Tyyppi: Adapteri  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB A
0,87
1,08  (sis. ALV)
Varastossa 207
DELTACO modularikaapeli, 6P4C(RJ11) - 6P4C(RJ11), 2m, musta
Tuotekoodi: DEL-160C
Tyyppi: Tele  -  Liitin 1: RJ-11  -  Liitin 2: RJ-11  -  Color: White
0,77
0,95  (sis. ALV)
Varastossa 1231
DELTACO USB-synk-/latauskaapeli, USB Tyyp A ur - Lightning ur,1,8m, mu
Tuotekoodi: IPLH-172
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: Lightning  -  Liitin 2: USB A
8,20
10,17  (sis. ALV)
Varastossa 1792
DELTACO modulaarikaapeli, 6P4C(RJ11) - 6P4C(RJ11), 2m, valk
Tuotekoodi: DEL-160D
Tyyppi: Tele  -  Liitin 1: RJ-11  -  Liitin 2: RJ-11  -  Color: Black
0,80
0,99  (sis. ALV)
Varastossa 34
DELTACO Like USBC-1016 but White
Tuotekoodi: USBC-1021
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: USB B
5,63
6,98  (sis. ALV)
Varastossa 35
DELTACO OS2, Simplex, LC-LC, APC, 3m
Tuotekoodi: LCLC-3S-SI-APC
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC/APC  -  Liitin 2: LC/APC  -  Color: Orange
14,10
17,48  (sis. ALV)
Varastossa 23
DELTACO USB3.1 GEN2 10G/5A White 50cm PVC
Tuotekoodi: USBC-1406M
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: USB C
10,95
13,58  (sis. ALV)
Varastossa 127
DELTACO Äänikaapeli, 3,5mm ur - na, kullatut liittimet, 1m, musta
Tuotekoodi: MM-159-K
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: 3.5mm  -  Liitin 2: 3.5mm
3,12
3,87  (sis. ALV)
Varastossa 266
DELTACO S/FTP Cat6 laitekaapeli, LSZH, 0,3m, Punainen
Tuotekoodi: SFTP-603RH
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Color: Red
1,92
2,38  (sis. ALV)
Varastossa 19
Näytetään 1 - 60 / 2433 tuotteesta
...