Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa www.ilonait.fi kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

Verkko

Näytetään 1 - 60 / 6785 tuotteesta
27,26 €
21,98 € Hinta ALV 0%
Varastossa 72
APPLE Thunderbolt Cable 2.0 m
Tuotekoodi: MD861ZM/A
MD861ZM/A
Tyyppi: Thunderbolt  -  Liitin 1: Mies, Thunderbolt  -  Liitin 2: Thunderbolt  -  Väri: Valkoinen  -  Pituus: 2m
49,41 €
39,85 € Hinta ALV 0%
Varastossa 4
99,97 €
80,62 € Hinta ALV 0%
Varastossa 7
88,57 €
71,43 € Hinta ALV 0%
Varastossa 1
DELTACO USB-C to Lightning Cable, 5V/2,4A, 1m - Silver
Tuotekoodi: IPLH-312M
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: Lightning  -  Liitin 2: USB C  -  Väri: Hopea  -  Pituus: 1m
14,79 €
11,93 € Hinta ALV 0%
Varastossa 10
34,93 €
28,17 € Hinta ALV 0%
Varastossa 644
TARGUS 4-Porttinen USB Hub
Tuotekoodi: ACH114EU
Kätevä USB-keskitin liittää tietokoneeseen neljä USB-laitetta (esim. Abitti-tikku, hiiri, kuulokkeet). Keskitin ottaa virtansa tietokoneesta, joten erillistä virtalähdettä ei tarvita.
Kätevä USB-keskitin liittää tietokoneeseen neljä USB-laitetta jopa 480 Mbps tiedonsiirtonepeudella. Keskitin ottaa virtansa tietokoneesta, joten erillistä virtalähdettä ei tarvita.
Portit: 4  -  Display portti: 0  -  HDMI portti: 0  -  Verkko: 0
12,90 €
10,40 € Hinta ALV 0%
Varastossa 181
APPLE Lightning to 3.5mm Audio Cable
Tuotekoodi: MR2C2ZM/A
Apple - Lightning to headphone jack -kaapeli - Lightning uros to mini-phone stereo 3.5 mm uros
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: 3.5mm  -  Liitin 2: Lightning  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1.2m
45,93 €
37,04 € Hinta ALV 0%
Varastossa 11
APPLE LIGHTNING TO 3.5 MM AUDIO CABLE (1.2M) - WHITE CABL
Tuotekoodi: MXK22ZM/A
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: 3.5mm  -  Liitin 2: Lightning  -  Väri: Valkoinen
44,90 €
36,21 € Hinta ALV 0%
Varastossa 13
DELL Adapter USB-C to HDMI 2.0 DELL UPGR
Tuotekoodi: DBQAUBC064
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Väri: Musta
64,55 €
52,06 € Hinta ALV 0%
Varastossa 15
APPLE Lightning To USB CABLE 1 M
Tuotekoodi: MXLY2ZM/A
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: Lightning  -  Liitin 2: USB A  -  Väri: Valkoinen  -  Pituus: 1m
32,77 €
26,43 € Hinta ALV 0%
Varastossa 858
APPLE Lightning to USB Cable 0.5 M
Tuotekoodi: ME291ZM/A
Apple - Salamakaapeli - Lightning uros to USB uros - 50 cm
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: Lightning  -  Väri: Valkoinen  -  Pituus: 0.5m
25,48 €
20,55 € Hinta ALV 0%
Varastossa 51
APPLE Thunderbolt 3 (USB-C) to Thunderbolt 2 Adapter
Tuotekoodi: MMEL2ZM/A
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: Thunderbolt  -  Liitin 2: Thunderbolt  -  Väri: Valkoinen
59,81 €
48,23 € Hinta ALV 0%
Varastossa 105
DELL DA310 USB-C Mobile Adapter
Tuotekoodi: DELL-DA310
Portit: 4  -  Display portti: 0  -  HDMI portti: 1  -  Verkko: 1
142,44 €
114,87 € Hinta ALV 0%
Varastossa 44
DELL Adapter HDMI to VGA DELL UPGR
Tuotekoodi: DAUBNBC084
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Liitin 2: VGA (D-Sub)  -  Väri: Musta  -  Pituus: 0.17m
27,80 €
22,42 € Hinta ALV 0%
Varastossa 58
DELL DISPLAYPORT-DVI ADAPTER (DP-DVI)
Tuotekoodi: 470-ABEO
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DVI  -  Väri: Musta
58,78 €
47,40 € Hinta ALV 0%
Varastossa 2
APPLE Lightning to USB Cable (2 m)
Tuotekoodi: MD819ZM/A
Ammattilaisten arvostelut: 5 arvostelua
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: Lightning  -  Liitin 2: USB A  -  Väri: Valkoinen  -  Pituus: 2m
35,75 €
28,83 € Hinta ALV 0%
Varastossa 293
APPLE Lightning to USB 3 Camera Adapter
Tuotekoodi: MK0W2ZM/A
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: USB 3.0  -  Liitin 2: Lightning  -  Väri: Valkoinen
48,89 €
39,43 € Hinta ALV 0%
Varastossa 166
Hewlett Packard Enterprise Aruba 7030 (RW) 8p Dual Pers 10/100/1000BASE-T/1GBASE-X SFP 64 AP and 4K Clients Controller, JW686A
Tuotekoodi: JW686A
HPE Aruba 7030 (RW) Controller - Verkoston hallintalaite - 1GbE - 1U - telineeseen asennettava
Nopeus: 0Mbps  -  Tyyppi: Kontrolleri
8 045,68 €
6 488,45 € Hinta ALV 0%
Varastossa 1
APPLE Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
Tuotekoodi: MMX62ZM/A
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: Lightning  -  Liitin 2: 3.5mm  -  Väri: Valkoinen
9,98 €
8,05 € Hinta ALV 0%
Varastossa 4515
APPLE USB-C to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
Tuotekoodi: MU7E2ZM/A
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: 3.5mm  -  Liitin 2: 3.5mm  -  Väri: Valkoinen
10,22 €
8,24 € Hinta ALV 0%
Varastossa 165
APPLE Lightning Digital AV Adapter
Tuotekoodi: MD826ZM/A
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Liitin 2: Lightning  -  Väri: Valkoinen
58,88 €
47,48 € Hinta ALV 0%
Varastossa 428
APPLE Lightning to USB Camera Adapter
Tuotekoodi: MD821ZM/A
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: USB 2.0  -  Liitin 2: Lightning  -  Väri: Valkoinen
34,93 €
28,17 € Hinta ALV 0%
Varastossa 31
DELTACO Power CEE 7/7 (male) - Power IEC 60320 C13 Black 10m
Tuotekoodi: DEL-111A
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: Pistoke  -  Liitin 2: C13 liitin  -  Väri: Musta  -  Pituus: 10m
20,61 €
16,62 € Hinta ALV 0%
Varastossa 331
APPLE Lightning to VGA Adapter
Tuotekoodi: MD825ZM/A
Ammattilaisten arvostelut: 2 arvostelua
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: VGA (D-Sub)  -  Liitin 2: VGA (D-Sub)  -  Väri: Valkoinen
60,25 €
48,59 € Hinta ALV 0%
Varastossa 1
DELTACO Multimedia adapter 6.3mm -> 3.5mm stereo
Tuotekoodi: AD-1
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: 6.35mm  -  Liitin 2: 3.5mm  -  Väri: Musta
0,66 €
0,53 € Hinta ALV 0%
Varastossa 160
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 2930F Switch 48G PoE+ 4SFP+ Europe English
Tuotekoodi: JL256A#ABB
HPE Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ (uplink) - telineeseen asennettava - PoE+ (370 W)
Tuote: Hallittu kytkin  -  Portit: 48  -  Nopeus: 1Gbps
2 635,87 €
2 125,70 € Hinta ALV 0%
Varastossa 4
6 530,25 €
5 266,33 € Hinta ALV 0%
Varastossa 4
Hewlett Packard Enterprise ETH 10/25GB 2P 640SFP28 ADPTR
Tuotekoodi: 817753-B21
Liitäntä: PCI Express  -  Media: Ethernet, SFP28  -  Nopeus: 25Gbps  -  Portit: 2  -  PCI V.: 3.0
300,34 €
242,21 € Hinta ALV 0%
Varastossa 8
252,75 €
203,83 € Hinta ALV 0%
Varastossa 2
DELL ADAPTER USB 3.0 TO ETHERNET (PXE)
Tuotekoodi: 470-ABBT
Liitäntä: USB-A  -  Media: Ethernet, Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
46,48 €
37,48 € Hinta ALV 0%
Varastossa 70
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Tuotekoodi: J4858D
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 1GbE - 1000Base-SX - monimuoto LC - jopa 500 m malleihin OfficeConnect 1820; HPE Aruba 6000 12, 6000 24, 6000 48, 6200F 12, 6200M 24, 64XX; CX 8360
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
176,10 €
142,02 € Hinta ALV 0%
Varastossa 8
KRAMER C-HM/ETH-50 HDMI 15.2 meter
Tuotekoodi: 97-01214050
Tyyppi: HDMI  -  Liitin 1: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Liitin 2: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Pituus: 15.2m
36,75 €
29,64 € Hinta ALV 0%
Varastossa 9
LOGITECH 10 meter Extender Cable for Group
Tuotekoodi: 939-001487
Tyyppi: DIN/mini DIN  -  Liitin 1: 6-p Mini-DIN, PS/2  -  Liitin 2: 6-p Mini-DIN, PS/2  -  Väri: Musta  -  Pituus: 10m
164,41 €
132,59 € Hinta ALV 0%
Varastossa 57
6 153,97 €
4 962,88 € Hinta ALV 0%
Varastossa 4
4 148,26 €
3 345,37 € Hinta ALV 0%
Varastossa 1
132,89 €
107,17 € Hinta ALV 0%
Varastossa 4
Hewlett Packard Enterprise Aruba 7008 (RW) 16 AP Branch Controller, JX927A
Tuotekoodi: JX927A
HPE Aruba 7008 (RW) 100W PoE+ - Verkoston hallintalaite - 8 porttia - 1GbE
Nopeus: 0Mbps  -  Tyyppi: Kontrolleri
3 272,05 €
2 638,75 € Hinta ALV 0%
Varastossa 1
20 767,15 €
16 747,70 € Hinta ALV 0%
Varastossa 3
6 244,01 €
5 035,49 € Hinta ALV 0%
Varastossa 2
1 512,39 €
1 219,67 € Hinta ALV 0%
Varastossa 8
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable
Tuotekoodi: J9283D
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Väri: Musta  -  Pituus: 3m
189,36 €
152,71 € Hinta ALV 0%
Varastossa 2
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable
Tuotekoodi: J9281D
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1m
134,56 €
108,52 € Hinta ALV 0%
Varastossa 70
4 099,37 €
3 305,94 € Hinta ALV 0%
Varastossa 3
LOGITECH Swytch connector
Tuotekoodi: 952-000010
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Liitin 2: USB C  -  Väri: Musta, Violetti
1 158,64 €
934,39 € Hinta ALV 0%
Varastossa 54
DELTACO U / FTP Cat6a patch cable, Delta cert, LSZH, 3m, blue
Tuotekoodi: STP-63BAU
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Sininen  -  Pituus: 3m
4,53 €
3,65 € Hinta ALV 0%
Varastossa 126
4 253,08 €
3 429,90 € Hinta ALV 0%
Varastossa 2
Näytetään 1 - 60 / 6785 tuotteesta
...