Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa 0207 191 510 kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

DELL 100GBE QSFP28 LR4 LC SMF GEN 3 IN EXT

Etusivu Muut Verkko Tarvikkeet DELL 100GBE QSFP28 LR4 LC SMF GEN 3 IN EXT
DELL 100GBE QSFP28 LR4 LC SMF GEN 3                                  IN EXT (407-BCDH)

DELL 100GBE QSFP28 LR4 LC SMF GEN 3 IN EXT

Tuotekoodi:
407-BCDH
EAN:
5397184377017
7 375,85 €
5 948,27 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 29.12.2022
Kuvaus

DELL 407-BCDH. SFP-vastaanottimen tyyppi: Valokuitu, Tiedonsiirron enimmäisnopeus: 100000 Mbit/s, PCI-väylä: QSFP28. Tuotemerkin yhteensopivuus: Dell, Yhteensopivat tuotteet: - Dell Networking Z9100 - Dell Networking S6100 - Dell Networking S5232F-ON - Dell Networking...

Teemme kaiken varmistaaksemme, että tämä sivusto sisältää vain virheetöntä ja oikeaa tietoa. Tuotevalikoiman muuttuessa ja kasvaessa jatkuvasti, emme kuitenkaan voi taata tietojen oikeellisuutta ja täydellisyyttä. Tuotekuvat ovat suuntaa-antavia eivätkä välttämättä sisällä tuotteiden ominaisuuksien täydellistä kuvausta. Epäselvissä tilanteissa lähetä sähköpostia myyntiin ( kauppa@ilonait.fi ) tai etusivun viesti-työkalulla ennen tuotteen tilaamista.