Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa 0207 191 510 kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

DELL CBL MPO TO 4XLC COPPER BREAKOUT CABLE MULTI MODE FIBER OM4 5M CABL

Etusivu Muut Verkko Tarvikkeet DELL CBL MPO TO 4XLC COPPER BREAKOUT CABLE MULTI MODE FIBER OM4 5M CABL
DELL CBL MPO TO 4XLC COPPER BREAKOUT CABLE MULTI MODE FIBER OM4 5M CABL (470-ABPG)

DELL CBL MPO TO 4XLC COPPER BREAKOUT CABLE MULTI MODE FIBER OM4 5M CABL

Tuotekoodi:
470-ABPG
EAN:
5397184330661
396,14 €
319,47 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 21.12.2022
Kuvaus

DELL 470-ABPG. Johdon pituus: 5 m, Valokuitutyyppi: OM4, Liitin 1: MPO, Liitin 2: 4x LC

Teemme kaiken varmistaaksemme, että tämä sivusto sisältää vain virheetöntä ja oikeaa tietoa. Tuotevalikoiman muuttuessa ja kasvaessa jatkuvasti, emme kuitenkaan voi taata tietojen oikeellisuutta ja täydellisyyttä. Tuotekuvat ovat suuntaa-antavia eivätkä välttämättä sisällä tuotteiden ominaisuuksien täydellistä kuvausta. Epäselvissä tilanteissa lähetä sähköpostia myyntiin ( kauppa@ilonait.fi ) tai etusivun viesti-työkalulla ennen tuotteen tilaamista.