Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa 0207 191 510 kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

DELL NETWORKING 40GE QSFP+ SR TRANS 850NM 100-150M OM3 OM4 IN EXT

Etusivu Muut Verkko Tarvikkeet DELL NETWORKING 40GE QSFP+ SR TRANS 850NM 100-150M OM3 OM4 IN EXT
DELL NETWORKING 40GE QSFP+ SR TRANS 850NM 100-150M OM3 OM4  IN EXT (407-10929)

DELL NETWORKING 40GE QSFP+ SR TRANS 850NM 100-150M OM3 OM4 IN EXT

Tuotekoodi:
407-10929
EAN:
5397063819478
  • Tuote Transceiver / GBIC / SFP
837,72 €
675,58 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 21.12.2022
Kuvaus

DELL 40GbE QSFP+ SR. Tiedonsiirron enimmäisnopeus: 40000 Mbit/s, PCI-väylä: QSFP+, Valokuituliitin: LC

Teemme kaiken varmistaaksemme, että tämä sivusto sisältää vain virheetöntä ja oikeaa tietoa. Tuotevalikoiman muuttuessa ja kasvaessa jatkuvasti, emme kuitenkaan voi taata tietojen oikeellisuutta ja täydellisyyttä. Tuotekuvat ovat suuntaa-antavia eivätkä välttämättä sisällä tuotteiden ominaisuuksien täydellistä kuvausta. Epäselvissä tilanteissa lähetä sähköpostia myyntiin ( kauppa@ilonait.fi ) tai etusivun viesti-työkalulla ennen tuotteen tilaamista.