Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa www.ilonait.fi kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

Hewlett Packard Enterprise 100G QSFP28 LC ER4L 40km SMF XCVR

Etusivu Muut Verkko Tarvikkeet Hewlett Packard Enterprise 100G QSFP28 LC ER4L 40km SMF XCVR
Hewlett Packard Enterprise 100G QSFP28 LC ER4L 40km SMF XCVR (JL743A)

Hewlett Packard Enterprise 100G QSFP28 LC ER4L 40km SMF XCVR

Tuotekoodi:
JL743A
83 483,83 €
67 325,67 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 13.5.2024