Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa www.ilonait.fi kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

Hewlett Packard Enterprise HPE 2930M 24SR PoE Class 6 1s Swch

Etusivu Muut Verkko Kytkimet Hewlett Packard Enterprise HPE 2930M 24SR PoE Class 6 1s Swch
Hewlett Packard Enterprise HPE 2930M 24SR PoE Class 6 1s Swch (R0M68A)

Hewlett Packard Enterprise HPE 2930M 24SR PoE Class 6 1s Swch

Tuotekoodi:
R0M68A
EAN:
0190017311395
  • Tuote Hallittu kytkin
  • Portit 24
  • Nopeus 1Gbps
6 530,25 €
5 266,33 € Hinta ALV 0%
Varastossa 4
Tarvikkeet
Tietokoneet / Komponentit / Palvelut
Muut / Verkko / Kaapelit
109,05 €
87,94 € Hinta ALV 0%
Varastossa 1
Hewlett Packard Enterprise HPE 2920 3.0m Stacking Cable
Tuotekoodi: J9736A
Tyyppi: SAS  -  Liitin 1: Mini-SAS HD  -  Liitin 2: Mini-SAS HD  -  Väri: Musta  -  Pituus: 3m
165,38 €
133,37 € Hinta ALV 0%
Varastossa 4
29,74 €
23,98 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 28.6.2024
Tietokoneet / Komponentit / Palvelut
Hewlett Packard Enterprise HPE 3Y FC 24x7 Aruba2930MSRPOE SVC
Tuotekoodi: HT6V1E
HPE Foundation Care 24x7 Service - Laajennettu palvelusopimus - osat ja työ - 3 vuotta - on-site - 24x7 - vasteaika 4 h malleihin HPE Aruba 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot, 2930M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch
4 927,74 €
3 973,98 € Hinta ALV 0%
Varastossa 100
Muut / Verkko / Tarvikkeet
Muut / Verkko / Kaapelit
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable
Tuotekoodi: J9281D
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1m
134,56 €
108,52 € Hinta ALV 0%
Varastossa 68
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable
Tuotekoodi: J9283D
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Väri: Musta  -  Pituus: 3m
189,36 €
152,71 € Hinta ALV 0%
Varastossa 2
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable
Tuotekoodi: J9285D
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Väri: Musta  -  Pituus: 7m
260,57 €
210,14 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 2.7.2024
Muut / Verkko / Tarvikkeet
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Tuotekoodi: J4858D
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 1GbE - 1000Base-SX - monimuoto LC - jopa 500 m malleihin OfficeConnect 1820; HPE Aruba 6000 12, 6000 24, 6000 48, 6200F 12, 6200M 24, 64XX; CX 8360
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
176,10 €
142,02 € Hinta ALV 0%
Varastossa 8
Muut / Verkko / Kytkimet
1 196,07 €
964,57 € Hinta ALV 0%
Varastossa 16
1 182,25 €
953,43 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 4.7.2024
626,67 €
505,38 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 4.7.2024
1 042,47 €
840,70 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 11.7.2024
Muut / Verkko / Tarvikkeet
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 40G QSFP+ LC BiDi 150m MMF XCVR
Tuotekoodi: JL308A
HPE Aruba X141 2-strand - QSFP28-lähetin-vastaanotinmoduuli - 40 Gigabit LAN - 40GBase-X - monimuoto LC - jopa 150 m malleihin HPE Aruba 2930M 24, 2930M 48, 3810, 3810M 24, 3810M 48, 5406R 16, 54XX, 8325, 8400 8-slot
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
1 260,70 €
1 016,69 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 4.7.2024
Tietokoneet / Komponentit / Palvelut
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Foundation Care 5 Year Next Business Day Exchange 2930M SR POE Switch Service
Tuotekoodi: H8UV5E
HPE Foundation Care Next Business Day Exchange Service - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 5 vuotta - toimitus - 9x5 - vasteaika STP malleihin HPE Aruba 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot, 2930M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch
3 885,54 €
3 133,50 € Hinta ALV 0%
Varastossa 100
Muut / Verkko / Tarvikkeet
Muut / Verkko / Kaapelit
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba X2C2 RJ45 to DB9 Console Cable
Tuotekoodi: JL448A
HPE Aruba X2C2 Console Cable - Verkon kaapeli - RJ-45 (uros) to DB-9 (naaras) malleihin FlexNetwork 5510 24, 5510 48; HPE Aruba 2530, 2930M 24, 2930M 48, 3810M 24, 3810M 48, 8325
Tyyppi: Sarja / Rinnakkainen  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: DB-9  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1.5m
195,78 €
157,89 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 11.7.2024
Muut / Verkko / Tarvikkeet
Tietokoneet / Komponentit / Palvelut
Hewlett Packard Enterprise HPE Networks Stackable Leg Startup SVC
Tuotekoodi: H8XT3E
HPE Networks Stackable Legacy Startup Service - Asennus / kokoonpanon määrittäminen malleihin HPE Aruba 2530, 26XX, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 29XX, 3810, 3810M 24, 3810M 48
1 629,58 €
1 314,18 € Hinta ALV 0%
Varastossa 100
Muut / Verkko / Kaapelit
132,89 €
107,17 € Hinta ALV 0%
Varastossa 4
35,51 €
28,64 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 1.7.2024
69,89 €
56,36 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 2.7.2024
63,69 €
51,36 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 1.7.2024
241,48 €
194,74 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 2.7.2024
Muut / Verkko / Tarvikkeet
Muut / Verkko / Kaapelit
Hewlett Packard Enterprise HPE X242 40G QSFP+ to QSFP+ 1m DAC Cable
Tuotekoodi: JH234A
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: QSFP+  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1m
399,91 €
322,51 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 4.7.2024
409,39 €
330,15 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 4.7.2024
Hewlett Packard Enterprise HPE X242 40G QSFP+ to QSFP+ 5m DAC Cable
Tuotekoodi: JH236A
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: QSFP+  -  Väri: Musta  -  Pituus: 5m
601,24 €
484,87 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 4.7.2024
Teemme kaiken varmistaaksemme, että tämä sivusto sisältää vain virheetöntä ja oikeaa tietoa. Tuotevalikoiman muuttuessa ja kasvaessa jatkuvasti, emme kuitenkaan voi taata tietojen oikeellisuutta ja täydellisyyttä. Tuotekuvat ovat suuntaa-antavia eivätkä välttämättä sisällä tuotteiden ominaisuuksien täydellistä kuvausta. Epäselvissä tilanteissa lähetä sähköpostia myyntiin ( kauppa@ilonait.fi ) tai etusivun viesti-työkalulla ennen tuotteen tilaamista.