Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa www.ilonait.fi kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

Hewlett Packard Enterprise HPE 6300M 24SFP+4SFP56 Swch

Etusivu Muut Verkko Kytkimet Hewlett Packard Enterprise HPE 6300M 24SFP+4SFP56 Swch
Hewlett Packard Enterprise HPE 6300M 24SFP+4SFP56 Swch (JL658A)

Hewlett Packard Enterprise HPE 6300M 24SFP+4SFP56 Swch

Tuotekoodi:
JL658A
EAN:
0190017339382
  • Tuote Hallittu kytkin
  • Portit 24
  • Nopeus 10Gbps
20 767,15 €
16 747,70 € Hinta ALV 0%
Varastossa 2
Tarvikkeet
Tietokoneet / Komponentit / Palvelut
Muut / Verkko / Kaapelit
Hewlett Packard Enterprise HPE 50G SFP56 to SFP56 0.65m Cable
Tuotekoodi: R0M46A
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP56  -  Liitin 2: SFP56  -  Väri: Musta
413,65 €
333,59 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 19.3.2024
Muut / Verkko / Tarvikkeet
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Tuotekoodi: J4858D
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 1GbE - 1000Base-SX - monimuoto LC - jopa 500 m malleihin OfficeConnect 1820; HPE Aruba 6000 12, 6000 24, 6000 48, 6200F 12, 6200M 24, 64XX; CX 8360
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
176,61 €
142,43 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 61
Teemme kaiken varmistaaksemme, että tämä sivusto sisältää vain virheetöntä ja oikeaa tietoa. Tuotevalikoiman muuttuessa ja kasvaessa jatkuvasti, emme kuitenkaan voi taata tietojen oikeellisuutta ja täydellisyyttä. Tuotekuvat ovat suuntaa-antavia eivätkä välttämättä sisällä tuotteiden ominaisuuksien täydellistä kuvausta. Epäselvissä tilanteissa lähetä sähköpostia myyntiin ( kauppa@ilonait.fi ) tai etusivun viesti-työkalulla ennen tuotteen tilaamista.