Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa 0207 191 510 kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

Hewlett Packard Enterprise HPE Fibre Channel Cable LC-LC Multi-Mode OM3 1m

Etusivu Muut Verkko Kaapelit Hewlett Packard Enterprise HPE Fibre Channel Cable LC-LC Multi-Mode OM3 1m
Hewlett Packard Enterprise HPE Fibre Channel Cable LC-LC Multi-Mode OM3 1m (AJ834A)

Hewlett Packard Enterprise HPE Fibre Channel Cable LC-LC Multi-Mode OM3 1m

Tuotekoodi:
AJ834A
EAN:
4948382581426
  • Tyyppi Fiber
  • Liitin 1 LC
  • Liitin 2 LC
  • Color Sininen
  • Pituus 1m
67,75 €
54,64 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 13.2.2023
Kuvaus

Hewlett Packard Enterprise AJ834A. Johdon pituus: 1 m, Liitin 1: LC, Liitin 2: LC, Ytimen halkaisija: 50 µm, Liittimen sukupuoli: Uros/uros, Täysin kaksipuolinen, Kaapelin väri: Sininen

Teemme kaiken varmistaaksemme, että tämä sivusto sisältää vain virheetöntä ja oikeaa tietoa. Tuotevalikoiman muuttuessa ja kasvaessa jatkuvasti, emme kuitenkaan voi taata tietojen oikeellisuutta ja täydellisyyttä. Tuotekuvat ovat suuntaa-antavia eivätkä välttämättä sisällä tuotteiden ominaisuuksien täydellistä kuvausta. Epäselvissä tilanteissa lähetä sähköpostia myyntiin ( kauppa@ilonait.fi ) tai etusivun viesti-työkalulla ennen tuotteen tilaamista.