Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa 0207 191 510 kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

Hewlett Packard Enterprise HPE Fibre Channel Cable LC-LC Multi-Mode OM3 2m

Etusivu Muut Verkko Kaapelit Hewlett Packard Enterprise HPE Fibre Channel Cable LC-LC Multi-Mode OM3 2m
Hewlett Packard Enterprise HPE Fibre Channel Cable LC-LC Multi-Mode OM3 2m (AJ835A)

Hewlett Packard Enterprise HPE Fibre Channel Cable LC-LC Multi-Mode OM3 2m

Tuotekoodi:
AJ835A
EAN:
0884420053699
  • Tyyppi Fiber
  • Liitin 1 LC
  • Liitin 2 LC
  • Color Sininen
  • Pituus 2m
72,47 €
58,44 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 7.2.2023
Kuvaus

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk. Johdon pituus: 2 m, Liittimen sukupuoli: Uros/uros, Kaapelin väri: Sininen

Teemme kaiken varmistaaksemme, että tämä sivusto sisältää vain virheetöntä ja oikeaa tietoa. Tuotevalikoiman muuttuessa ja kasvaessa jatkuvasti, emme kuitenkaan voi taata tietojen oikeellisuutta ja täydellisyyttä. Tuotekuvat ovat suuntaa-antavia eivätkä välttämättä sisällä tuotteiden ominaisuuksien täydellistä kuvausta. Epäselvissä tilanteissa lähetä sähköpostia myyntiin ( kauppa@ilonait.fi ) tai etusivun viesti-työkalulla ennen tuotteen tilaamista.