Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa 0207 191 510 kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

Hewlett Packard Enterprise HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m Cable

Etusivu Muut Verkko Kaapelit Hewlett Packard Enterprise HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m Cable
Hewlett Packard Enterprise HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m Cable (QK735A)

Hewlett Packard Enterprise HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m Cable

Tuotekoodi:
QK735A
EAN:
0886111610624
  • Tyyppi Fiber
  • Liitin 1 LC
  • Liitin 2 LC
  • Pituus 15m
138,59 €
111,77 € Hinta ALV 0%
Varastossa 5
Kuvaus

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m. Johdon pituus: 15 m, Kaapelityyppi: OFC, Liitin 1: LC, Liitin 2: LC, Ytimen halkaisija: 62,5 µm, Liittimen sukupuoli: Uros/uros

Teemme kaiken varmistaaksemme, että tämä sivusto sisältää vain virheetöntä ja oikeaa tietoa. Tuotevalikoiman muuttuessa ja kasvaessa jatkuvasti, emme kuitenkaan voi taata tietojen oikeellisuutta ja täydellisyyttä. Tuotekuvat ovat suuntaa-antavia eivätkä välttämättä sisällä tuotteiden ominaisuuksien täydellistä kuvausta. Epäselvissä tilanteissa lähetä sähköpostia myyntiin ( kauppa@ilonait.fi ) tai etusivun viesti-työkalulla ennen tuotteen tilaamista.