Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa 0207 191 510 kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

Hewlett Packard Enterprise HPE SimpliVity 380 Gen10 Node

Etusivu Muut Tallennus Tallennustarvikkeet Hewlett Packard Enterprise HPE SimpliVity 380 Gen10 Node
Hewlett Packard Enterprise HPE SimpliVity 380 Gen10 Node (Q8D81A)

Hewlett Packard Enterprise HPE SimpliVity 380 Gen10 Node

Tuotekoodi:
Q8D81A

HPE SimpliVity 380 Gen10 Node - Palvelin - telineasennettava - 2U - 2-teinen - RAM 0 GB - pikavaihto - ei kiintolevyä - GigE - monitori: ei ole
6 235,94 €
5 028,98 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 22.2.2023
Tarvikkeet
TIETOKONEET / KOMPONENTIT / PALVELUT
Hewlett Packard Enterprise HPE Tech Care 5Y Essential SVC SVT 380 Gen10 Node 1 Node Support
Tuotekoodi: HU4A6A5#Z9X
9 055,65 €
7 302,94 €  Hinta ALV 0%
 
Varastossa 100
TIETOKONEET / KOMPONENTIT / TARVIKKEET
Hewlett Packard Enterprise HPE Gen10 Intrusion Detection Kit
Tuotekoodi: 867824-B21
Tyyppi: Muut
79,71 €
64,28 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 20.2.2023
TIETOKONEET / MUISTIT / ERIKOISMUISTIT
Hewlett Packard Enterprise HPE SimpliVity 384G 12x32G RDIMM Kit
Tuotekoodi: R4C27A
21 191,60 €
17 090,00 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 21.2.2023
Hewlett Packard Enterprise HPE SimpliVity Memory 384GB DDR4 2933MHz Load Reduced Kit
Tuotekoodi: R4C28A
29 017,51 €
23 401,22 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 21.2.2023
Hewlett Packard Enterprise HPE Memory 288GB 6x32GB/6x16GB DDR4-2933 Registered for SimpliVity
Tuotekoodi: R4C26A
15 252,79 €
12 300,64 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 21.2.2023
Hewlett Packard Enterprise SIMPLIVITY 192G (6X32G) R
Tuotekoodi: R4C20A
10 595,80 €
8 545,00 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 21.2.2023
Hewlett Packard Enterprise HPE SimpliVity Memory 144GB 6x8/6x16 RDIMM Kit
Tuotekoodi: R4C18A
8 536,82 €
6 884,53 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 21.2.2023
Hewlett Packard Enterprise HPE SimpliVity 768GB 12x64GB DDR4-2933 Load Reduced Memory Kit
Tuotekoodi: R4C29A
43 526,28 €
35 101,84 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 21.2.2023
MUUT / VERKKO / KAAPELIT
Hewlett Packard Enterprise HPE Fibre Channel Cable LC-LC Multi-Mode OM3 2m
Tuotekoodi: AJ835A
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Color: Sininen  -  Pituus: 2m
72,47 €
58,44 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 14.2.2023
Hewlett Packard Enterprise HPE X240 10G SFP+ SFP+ 5m DAC Cable
Tuotekoodi: JG081C
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 5m
347,00 €
279,84 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 16.2.2023
Hewlett Packard Enterprise HPE Fibre Channel Cable LC-LC Multi-Mode OM3 5m
Tuotekoodi: AJ836A
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Color: Sininen  -  Pituus: 5m
92,22 €
74,37 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 17.2.2023
Hewlett Packard Enterprise HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable
Tuotekoodi: JD097C
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 3m
205,46 €
165,69 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 14.2.2023
Hewlett Packard Enterprise HPE Fibre Channel Cable LC-LC Multi-Mode OM3 1m
Tuotekoodi: AJ834A
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Color: Sininen  -  Pituus: 1m
67,75 €
54,64 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 20.2.2023
Hewlett Packard Enterprise HPE X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable
Tuotekoodi: JD096C
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 1.2m
143,75 €
115,93 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 28.2.2023
Hewlett Packard Enterprise HPE X240 10G SFP+ 7m DAC Cable
Tuotekoodi: JC784C
Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 7m
426,93 €
344,30 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 17.2.2023
Hewlett Packard Enterprise HPE 10.0M Blue CAT6 STP Cable Data
Tuotekoodi: AF596A
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Color: Sininen  -  Pituus: 10m
82,26 €
66,34 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 20.2.2023
Hewlett Packard Enterprise Cable/CAT 5e 2.1 m CAT5 RJ45 S/S
Tuotekoodi: C7535A
Tyyppi: Cat5e  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Pituus: 2.1m
19,44 €
15,68 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 20.2.2023
Hewlett Packard Enterprise HP 3.0M,BLUE,CAT6 STP,CABLEDATA . LICS
Tuotekoodi: AF595A
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Color: Sininen  -  Pituus: 3m
12,30 €
9,92 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 20.2.2023
Hewlett Packard Enterprise 0.9MBLUECAT6 STPCBL DATA IN CABL
Tuotekoodi: AF594A
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Color: Sininen  -  Pituus: 0.9m
31,92 €
25,74 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 15.2.2023
MUUT / VERKKO / TARVIKKEET
Hewlett Packard Enterprise HPE BladeSystem c-Class 10Gb SR SFP+
Tuotekoodi: 455883-B21
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
66,77 €
53,85 €  Hinta ALV 0%
 
Varastossa 101
Hewlett Packard Enterprise HPE BladeSystem c-Class 10Gb LR SFP+
Tuotekoodi: 455886-B21
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
1 671,35 €
1 347,86 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 20.2.2023
Hewlett Packard Enterprise HPE SN1600Q 32Gb 2p FC HBA
Tuotekoodi: P9M76A
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
2 853,43 €
2 301,15 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 21.2.2023
MUUT / VERKKO / VERKKOKORTIT
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 10Gb 2-port 530T Adapter
Tuotekoodi: 656596-B21
Liitäntä: PCI Express  -  Media: Ethernet  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2  -  PCI V.: 2.0
577,99 €
466,12 €  Hinta ALV 0%
 
Varastossa 55
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN1100Q 16Gb Dual Port - Host bus adapter - PCIe 3.0 low profile - 16Gb Fibre Channel x 2 - for ProLiant DL325 Gen10, DL345 Gen10, DL365 Gen10, DX360 Gen10, XL220n Gen10, XL290n Gen10
Tuotekoodi: P9D94A
Liitäntä: PCI Express  -  Media: FC  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 16Gbps  -  Portit: 2  -  PCI V.: 3.0
1 364,93 €
1 100,75 €  Hinta ALV 0%
 
Varastossa 9
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 1Gb 4-port 331T Adapter
Tuotekoodi: 647594-B21
Liitäntä: PCI Express  -  Media: Ethernet  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4  -  PCI V.: 2.0
237,19 €
191,28 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 16.2.2023
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 10Gb 2P 530SFP+ Adapter
Tuotekoodi: 652503-B21
Liitäntä: PCI Express  -  Media: Ethernet  -  Media: SFP+  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2  -  PCI V.: 2.0
832,86 €
671,66 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 23.2.2023
Hewlett Packard Enterprise HPE FlexFabric 10Gb 2-port 534FLR-SFP+ Adapter
Tuotekoodi: 700751-B21
Liitäntä: PCI Express  -  Media: Kuitu  -  Media: SFP+  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2  -  PCI V.: 2.0
711,18 €
573,53 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 14.2.2023
Hewlett Packard Enterprise 640FLR-SFP28 - Network adapter - FlexibleLOM - 25 Gigabit Ethernet x 2 - for ProLiant DL360 Gen10, DL360 Gen9
Tuotekoodi: 817749-B21
Liitäntä: PCI Express  -  Media: Ethernet  -  Media: SFP28  -  Nopeus: 25Gbps  -  Portit: 2  -  PCI V.: 3.0
1 270,64 €
1 024,71 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 20.2.2023
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 1Gb 4-port 366T Adapter
Tuotekoodi: 811546-B21
Liitäntä: PCI Express  -  Media: Ethernet  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4  -  PCI V.: 2.1
634,40 €
511,61 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 8.2.2023
Hewlett Packard Enterprise HPE FlexFabric 10Gb 2-port 533FLR-T Adapter
Tuotekoodi: 700759-B21
Liitäntä: PCI  -  Media: Ethernet  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 20Gbps  -  Portit: 2
778,74 €
628,02 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 15.2.2023
Hewlett Packard Enterprise ETH 10/25GB 2P 640SFP28 ADPTR
Tuotekoodi: 817753-B21
Liitäntä: PCI Express  -  Media: Ethernet  -  Media: SFP28  -  Nopeus: 25Gbps  -  Portit: 2  -  PCI V.: 3.0
1 270,64 €
1 024,71 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 20.2.2023
MUUT / TALLENNUS / TALLENNUSTARVIKKEET
Hewlett Packard Enterprise HPE SimpliVity 380 Med Val Kit
Tuotekoodi: Q8D92A
46 851,13 €
37 783,17 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 21.2.2023
Hewlett Packard Enterprise HPE SimpliVity 380 SM Val Kit
Tuotekoodi: Q8D91A
26 029,09 €
20 991,20 €  Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika 22.2.2023
Teemme kaiken varmistaaksemme, että tämä sivusto sisältää vain virheetöntä ja oikeaa tietoa. Tuotevalikoiman muuttuessa ja kasvaessa jatkuvasti, emme kuitenkaan voi taata tietojen oikeellisuutta ja täydellisyyttä. Tuotekuvat ovat suuntaa-antavia eivätkä välttämättä sisällä tuotteiden ominaisuuksien täydellistä kuvausta. Epäselvissä tilanteissa lähetä sähköpostia myyntiin ( kauppa@ilonait.fi ) tai etusivun viesti-työkalulla ennen tuotteen tilaamista.