Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa www.ilonait.fi kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

Hewlett Packard Enterprise Intel 10GbE SFP+ SR Tranceiver

Etusivu Muut Verkko Kytkimet Hewlett Packard Enterprise Intel 10GbE SFP+ SR Tranceiver
Hewlett Packard Enterprise Intel 10GbE SFP+ SR Tranceiver (C3N53AA)

Hewlett Packard Enterprise Intel 10GbE SFP+ SR Tranceiver

Tuotekoodi:
C3N53AA
EAN:
887111344656
  • Tuote Moduuli
  • Portit 0
  • Nopeus 10Gbps
28,88 €
23,29 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 1.7.2024
Kuvaus

10 gigabitin SFP+-kokoinen lähetin-vastaanotin, joka tukee 10 gigabitin SR-standardia ja tarjoaa 10 gigabitin yhteydet jopa 300 metrin etäisyydelle monitilakuidulla.

• Portit: 1 LC 10-GbE -portti (IEEE 802.3ae Type 10Gbase-SR); Kaksisuuntaisuus: vain yhtäaik.


• Liitännät: Liitintyyppi: LC Aallonpituus: 850 nm Koko: SFP+

Teemme kaiken varmistaaksemme, että tämä sivusto sisältää vain virheetöntä ja oikeaa tietoa. Tuotevalikoiman muuttuessa ja kasvaessa jatkuvasti, emme kuitenkaan voi taata tietojen oikeellisuutta ja täydellisyyttä. Tuotekuvat ovat suuntaa-antavia eivätkä välttämättä sisällä tuotteiden ominaisuuksien täydellistä kuvausta. Epäselvissä tilanteissa lähetä sähköpostia myyntiin ( kauppa@ilonait.fi ) tai etusivun viesti-työkalulla ennen tuotteen tilaamista.