Please wait...
The product was added to the shopping cart. View shopping cart
Cart is empty

Hewlett Packard Enterprise / Catalog

Frontpage Hewlett Packard Enterprise
Showing 1-60 of 401 items
€38,42
€30,98  ex. sales tax
In stock 12
Hewlett Packard Enterprise HPE 1420 8G Switch
SKU: JH329A
HPE OfficeConnect 1420 8G - Kytkin - hallitsematon - 8 x 10/100/1000 - työpöytä
Product: Unmanaged  -  Ports: 8  -  Speed: 1Gbps
€82,42
€66,47  ex. sales tax
Expected in stock 27.6.2024
Hewlett Packard Enterprise Aruba IOn 1430 16G Sw EU en IN
SKU: R8R47A#ABB
HPE Aruba Instant On 1430 16G Switch - Kytkin - hallitsematon - 16 x 10/100/1000 - työpöytä, räkkiin asennettava, seinään asennettava - BTO
Product: Unmanaged  -  Ports: 16  -  Speed: 1Gbps
€131,14
€105,76  ex. sales tax
In stock 1
€175,79
€141,77  ex. sales tax
Expected in stock 7.6.2024
€178,93
€144,30  ex. sales tax
In stock 27
Hewlett Packard Enterprise Aruba IOn 1430 26G 2SFP Sw EU en IN
SKU: R8R50A#ABB
HPE Aruba Instant On 1430 26G 2SFP Switch - Kytkin - hallitsematon - 26 x 10/100/1000 + 2 x 100/1000 SFP - työpöytä, räkkiin asennettava, seinään asennettava - BTO
Product: Unmanaged  -  Ports: 26  -  Speed: 1Mbps
€225,35
€181,73  ex. sales tax
In stock 3
€248,92
€200,74  ex. sales tax
Expected in stock 14.6.2024
€317,97
€256,43  ex. sales tax
In stock 132
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 195W Switch - Switch - L3 - Managed - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - rack-mountable - PoE (195 W)
SKU: JL683B#ABB
HPE Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 195W Switch - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - räkkiin asennettava - PoE (195 W)
€438,70
€353,79  ex. sales tax
In stock 156
€452,92
€365,26  ex. sales tax
€471,47
€380,22  ex. sales tax
In stock 17
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 370W Switch - Switch - L3 - Managed - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - rack-mountable - PoE (370 W)
SKU: JL684B#ABB
HPE Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 370W Switch - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - räkkiin asennettava - PoE (370 W)
€601,07
€484,73  ex. sales tax
In stock 25
€601,14
€484,79  ex. sales tax
€626,67
€505,38  ex. sales tax
Expected in stock 13.6.2024
€669,95
€540,28  ex. sales tax
Expected in stock 14.6.2024
Hewlett Packard Enterprise Aruba IOn 1930 24G 4SFP+ 195W Sw IN
SKU: JL683B
HPE Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 195W Switch - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - räkkiin asennettava - PoE (195 W)
€671,93
€541,88  ex. sales tax
Expected in stock 6.6.2024
Hewlett Packard Enterprise Networking Comware 5120v3 8G PoE 2 SFP+ Campus Switch EU en
SKU: S0F79A#ABB
HPE Networking Comware 5120v3 8G PoE+ 2 SFP Switch - Campus - kytkin - Hallinnoitu - 8 x 10/100/1000Base-T + 2 x SFP - telineeseen asennettava - PoE+ - BTO
€709,22
€571,95  ex. sales tax
Expected in stock 7.6.2024
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 2930F 8G PoE+ 2SFP+ Swch
SKU: JL258A#ABB
HPE Aruba 2930F 8G PoE+ 2SFP+ - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ (uplink) - telineeseen asennettava - PoE+ (125 W)
Product: Managed  -  Ports: 8  -  Speed: 1Gbps
€780,90
€629,76  ex. sales tax
In stock 3
Hewlett Packard Enterprise Aruba IOn 1930 48G 4SFP+ 370W Sw IN
SKU: JL686B#ABB
HPE Aruba Instant On 1930 48G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 370W Switch - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 48 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - räkkiin asennettava - PoE (370 W)
€835,24
€673,58  ex. sales tax
In stock 163
Hewlett Packard Enterprise Aruba IOn 1930 24G 4SFP+ 370W Sw IN
SKU: JL684B
HPE Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 370W Switch - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - räkkiin asennettava - PoE (370 W)
€858,39
€692,25  ex. sales tax
Expected in stock 6.6.2024
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 2930F 24G 4SFP Swch
SKU: JL259A#ABB
HPE Aruba 2930F 24G 4SFP - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP (uplink) - telineeseen asennettava
Product: Managed  -  Ports: 24  -  Speed: 1Gbps
€928,75
€748,99  ex. sales tax
Expected in stock 14.6.2024
€1 007,60
€812,58  ex. sales tax
Expected in stock 14.6.2024
€1 019,28
€822,00  ex. sales tax
In stock 15
€1 087,33
€876,88  ex. sales tax
Expected in stock 10.6.2024
€1 166,00
€940,32  ex. sales tax
In stock 3
€1 182,25
€953,43  ex. sales tax
Expected in stock 7.6.2024
€1 191,07
€960,54  ex. sales tax
Expected in stock 30.5.2024
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP Swch
SKU: JL261A#ABB
HPE Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP (uplink) - telineeseen asennettava - PoE+ (370 W)
Product: Managed  -  Ports: 24  -  Speed: 1Gbps
€1 250,45
€1 008,43  ex. sales tax
In stock 1
Hewlett Packard Enterprise Aruba IOn 1930 48G 4SFP+ 370W Sw IN
SKU: JL686B
HPE Aruba Instant On 1930 48G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 370W Switch - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 48 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - räkkiin asennettava - PoE (370 W)
€1 258,28
€1 014,74  ex. sales tax
Expected in stock 6.6.2024
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G I-TMP SFP LC LX 10KM SMF XC
SKU: JL781A
HPE Aruba - Teollinen lämpötila - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-LX - SFP (mini-GBIC) / LC single-mode - jopa 10 km malleihin HPE Aruba 4100i, AP-584, AP-585, AP-585EX, AP-587, AP-587EX
€1 263,78
€1 019,18  ex. sales tax
Expected in stock 7.6.2024
Showing 1-60 of 401 items
...