Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa 0207 191 510 kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

Kaapelit

Näytetään 1 - 90 / 3835 tuotteesta
HP HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 50m Cable
HP HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 50m Cable
HPE PremierFlex - Verkon kaapeli - MPO-monitila (uros) to MPO-monitila (uros) - 50 m - kuituoptinen - 50 / 125 micron - OM4 malleihin Brocade 16Gb/12, 16Gb/24; StoreFabric SN3600, SN6600B 32, SN6610, SN6650, SN8600B 4-slot
2 002,39 €
2 482,96 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.8.2022
BELKIN Patchcable Cat5e UTP 1m grey bag
1 680,00 €
2 083,20 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 30.8.2022
KRAMER BC-2S12/LSHF-300M Low Smoke Speaker Cable 12 AWG 985ft
KRAMER BC-2S12/LSHF-300M Low Smoke Speaker Cable 12 AWG 985ft
Kramer BC-2S Series - Bulk-kaiutinkaapeli - 300 m - vaalean harmaa - halogen-free, stranded
1 676,93 €
2 079,39 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 25.8.2022
KRAMER BC-5X-300M 5 high resolution mini coax cable 328ft
KRAMER BC-5X-300M 5 high resolution mini coax cable 328ft
Kramer BC-5X - Bulkkikaapeli - 300 m - suojattu - tummanharmaa
1 428,07 €
1 770,81 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 25.8.2022
KRAMER CRS-AOCH/CLR/60-328 Rental & Staging Active Optical High?Speed HDMI Cable
KRAMER CRS-AOCH/CLR/60-328 Rental & Staging Active Optical High?Speed HDMI Cable
Kramer CRS-AOCH/CLR/60-328 - HDMI-kaapeli - HDMI uros to HDMI uros - 100 m - kuituoptinen - 4K-tuki, aktiivinen
1 102,63 €
1 367,26 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 25.8.2022
LOGITECH Strong USB Cable 45m
1 013,74 €
1 257,04 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 18.8.2022
KRAMER CRS-AOCH/XL-328 Rental & Staging Active Optical Pluggable HDMI Cable
KRAMER CRS-AOCH/XL-328 Rental & Staging Active Optical Pluggable HDMI Cable
Kramer Rental & Staging CRS-AOCH/XL-328 - HDMI-kaapeli - micro HDMI uros to micro HDMI uros - 100 m - kuituoptinen - musta - 4K-tuki, aktiivinen
999,27 €
1 239,09 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 25.8.2022
Hewlett Packard Enterprise HPE 15M IB FDR QSFP V-series Optical Cbl
Hewlett Packard Enterprise HPE 15M IB FDR QSFP V-series Optical Cbl
HPE - InfiniBand kaapeli - QSFP to QSFP - 15 m - kuituoptinen
746,41 €
925,55 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.8.2022
Hewlett Packard Enterprise HPE 10M IB FDR QSFP V-series Optical Cbl
Hewlett Packard Enterprise HPE 10M IB FDR QSFP V-series Optical Cbl
HPE - InfiniBand kaapeli - QSFP to QSFP - 10 m
737,18 €
914,10 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.8.2022
Näytetään 1 - 90 / 3835 tuotteesta
...