Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa www.ilonait.fi kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

Kaapelit

Näytetään 1 - 90 / 4213 tuotteesta
6 505,93 €
5 246,72 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 12.3.2024
4 377,25 €
3 530,04 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 12.3.2024
2 825,12 €
2 278,32 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 6.3.2024
HP HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 50m Cable
Tuotekoodi: QK731A
HPE Premier Flex - Verkkokaapeli - MPO-monitila (uros) to MPO-monitila (uros) - 50 m - kuituoptinen - 50 / 125 micron - OM4 malleihin HPE SN3600B 32; StoreFabric SN3600, SN6600B 32, SN6610, SN6650, SN8600B 4-slot
Tyyppi: Fiber
2 581,98 €
2 082,24 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 12.3.2024
Hewlett Packard Enterprise HPE ProLiant DL380 Gen11 2U Tri-Mode Premium Cable Kit
Tuotekoodi: P48831-B21
HPE 2U Tri-Mode Premium Cable Kit - Muistikaapelisarja malleihin ProLiant DL380 Gen11 Network Choice
2 536,51 €
2 045,57 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 12.3.2024
2 380,80 €
1 920,00 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 45
2 182,40 €
1 760,00 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 6
Qbulk UTP Verkkokaapeli Cat 5e, 1m, musta
Tuotekoodi: 68644
Tyyppi: Cat5e  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Pituus: 1m
2 132,80 €
1 720,00 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
2 090,38 €
1 685,79 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 13.3.2024
Qbulk UTP Verkkokaapeli Cat 5e, 1m, valkoinen BULK
Tuotekoodi: 68501
Tyyppi: Cat5e  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Valkoinen
2 058,40 €
1 660,00 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 48
1 920,15 €
1 548,51 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 13.3.2024
KRAMER BC-2S12/LSHF-300M Low Smoke Speaker Cable 12 AWG 985ft
Tuotekoodi: 99-2311300
Kramer BC-2S Series - Bulk-kaiutinkaapeli - 300 m - vaalean harmaa - halogen-free, stranded
1 917,05 €
1 546,01 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 13.3.2024
1 755,31 €
1 415,57 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 12.3.2024
Hewlett Packard Enterprise HPE 40GbE QSFP+to 4x10GbE SFP+5m AOC
Tuotekoodi: Q9S66A
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Väri: Oranssi  -  Pituus: 5m
1 712,99 €
1 381,44 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 7.3.2024
1 612,02 €
1 300,02 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 12.3.2024
1 567,86 €
1 264,40 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 7.3.2024
Qbulk UTP Patch Cable CAT 5e, 0.2m, White
Tuotekoodi: 102037
Tyyppi: Cat5e  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Valkoinen
1 463,20 €
1 180,00 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 92
1 438,40 €
1 160,00 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 68
1 392,97 €
1 123,36 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 12.3.2024
LOGITECH Strong USB Cable 45m
Tuotekoodi: 939-001805
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB C  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 45m
1 316,38 €
1 061,60 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
Hewlett Packard Enterprise HPE 25GbE SFP28 to SFP28 3m Smart AOC
Tuotekoodi: Q9S67A
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP28  -  Liitin 2: SFP28  -  Väri: Oranssi  -  Pituus: 3m
1 298,95 €
1 047,54 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 7.3.2024
1 282,74 €
1 034,47 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 12.3.2024
Hewlett Packard Enterprise HPE 400GbE QSFP-DD to QSFP-DD 2m Direct Attach Copper Cable
Tuotekoodi: R8M46A
HPE Direct Attach Copper Cable - 400GBase-suoraliitäntäkaapeli - QSFP-DD to QSFP-DD - 2 m - passiivinen
1 237,26 €
997,79 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 12.3.2024
1 226,40 €
989,03 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 13.3.2024
1 186,28 €
956,68 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 12.3.2024
1 161,47 €
936,67 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 12.3.2024
LOGITECH Swytch connector
Tuotekoodi: 952-000010
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Liitin 2: USB C  -  Väri: Musta, Violetti
1 158,58 €
934,34 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 22
1 151,84 €
928,90 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 12.3.2024
1 126,79 €
908,70 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 13.3.2024
1 109,13 €
894,46 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 12.3.2024
1 096,00 €
883,87 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 13.3.2024
Hewlett Packard Enterprise HPE ProLiant DL325 Gen11 20EDSFF x2 NVMe Direct Attach Cable Kit
Tuotekoodi: P57010-B21
HPE ProLiant 20EDSFF x2 NVMe Direct Attach Cable Kit - Järjestelmän päivityspakkaus malleihin ProLiant DL325 Gen11
1 055,39 €
851,12 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 12.3.2024
1 047,23 €
844,54 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 13.3.2024
1 033,38 €
833,37 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 11.3.2024
1 023,82 €
825,66 €  Hinta ALV 0%
991,23 €
799,38 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 13.3.2024
Hewlett Packard Enterprise HPE X242 QSFP 4x10G SFP+ 5m DAC Cable
Tuotekoodi: JG331A
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Väri: Musta  -  Pituus: 5m
929,64 €
749,71 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 7.3.2024
928,62 €
748,89 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 12.3.2024
892,12 €
719,45 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 8.3.2024
890,53 €
718,17 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 13.3.2024
KRAMER CRS-PlugNView-H-328 - Active Optical Armored 4K HDMI Cable 100m
Tuotekoodi: 97-2400328
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Liitin 2: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Väri: Musta
871,67 €
702,96 €  Hinta ALV 0%
HP DisplayPort To DVI-D Adapter Bulk 90
Tuotekoodi: FH973A6
HP DisplayPort to DVI-D Adapter - Näytön sovitin (pakkaus sisältää 90) malleihin Desktop Pro 300 G6; EliteOne 800 G8; ProDesk 405 G6; Workstation Z2 G9, Z4 G5, Z6 G5
Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DVI-D  -  Pituus: 0.19m
830,01 €
669,36 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 12.3.2024
Näytetään 1 - 90 / 4213 tuotteesta
...