Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa 0207 191 510 kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

Kaapelit

Näytetään 1 - 90 / 3834 tuotteesta
2 628,35 €
3 259,15 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 14.9.2022
2 462,99 €
3 054,11 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 5.9.2022
Hewlett Packard Enterprise 100G QSFP28 to QSFP28 7m AOC
Tuotekoodi: R0Z27A
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: QSFP28  -  Liitin 2: QSFP
2 189,61 €
2 715,12 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 5.9.2022
HP HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 50m Cable
Tuotekoodi: QK731A
HPE PremierFlex - Verkon kaapeli - MPO-monitila (uros) to MPO-monitila (uros) - 50 m - kuituoptinen - 50 / 125 micron - OM4 malleihin Brocade 16Gb/12, 16Gb/24; StoreFabric SN3600, SN6600B 32, SN6610, SN6650, SN8600B 4-slot
Tyyppi: Fiber
2 002,39 €
2 482,96 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 5.9.2022
KRAMER BC-RG63G-305MDIGITAL COAX,SOLID BROADCAST HDTV SERIAL DIGITAL CABLE, 305M
Tuotekoodi: 99-07631000
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector
1 828,82 €
2 267,74 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 6.9.2022
1 800,46 €
2 232,57 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 5.9.2022
BELKIN Patchcable Cat5e UTP 1m grey bag
Tuotekoodi: A3L791B01M-S
Tyyppi: Cat5e  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Color: Harmaa  -  Pituus: 1m
1 680,00 €
2 083,20 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 8.9.2022
KRAMER BC-2S12/LSHF-300M Low Smoke Speaker Cable 12 AWG 985ft
Tuotekoodi: 99-2311300
Kramer BC-2S Series - Bulk-kaiutinkaapeli - 300 m - vaalean harmaa - halogen-free, stranded
1 676,93 €
2 079,39 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 6.9.2022
1 515,87 €
1 879,68 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 5.9.2022
KRAMER BC-5X-300M 5 high resolution mini coax cable 328ft
Tuotekoodi: 99-0500300
Kramer BC-5X - Bulkkikaapeli - 300 m - suojattu - tummanharmaa
1 428,07 €
1 770,81 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 6.9.2022
BELKIN CAT 5E PATCH CABLE 0.5M MOULDED SNAGLESS RED IN
Tuotekoodi: A3L791B50CM-RDS
Tyyppi: Cat5e  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Color: Punainen  -  Pituus: 0.5m
1 340,00 €
1 661,60 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 29.8.2022
Hewlett Packard Enterprise HPE 40GbE QSFP+to 4x10GbE SFP+5m AOC
Tuotekoodi: Q9S66A
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 5m
1 327,96 €
1 646,67 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 5.9.2022
1 320,00 €
1 636,80 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 5.9.2022
1 214,74 €
1 506,28 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 30.8.2022
1 138,60 €
1 411,86 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 31.8.2022
KRAMER CRS-AOCH/CLR/60-328 Rental & Staging Active Optical High?Speed HDMI Cable
Tuotekoodi: 97-1410328
Kramer CRS-AOCH/CLR/60-328 - HDMI-kaapeli - HDMI uros to HDMI uros - 100 m - kuituoptinen - 4K-tuki, aktiivinen
1 102,63 €
1 367,26 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 6.9.2022
1 093,77 €
1 356,27 €  (sis. ALV)
1 064,46 €
1 319,93 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 6.9.2022
KRAMER CLS-AOCH/60-328 - 100m active optical 4K HDMI cable with removeable plugs low smoke and halogen free
Tuotekoodi: 97-0406328
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
1 062,77 €
1 317,83 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 6.9.2022
1 024,91 €
1 270,89 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 30.8.2022
1 020,85 €
1 265,85 €  (sis. ALV)
DELTACO DISPLAY-1002
Tuotekoodi: DISPLAY-1002
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort  -  Pituus: 0.25m
1 020,85 €
1 265,85 €  (sis. ALV)
Varastossa 19
1 020,85 €
1 265,85 €  (sis. ALV)
DELTACO DISPLAY-1005
Tuotekoodi: DISPLAY-1005
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort  -  Pituus: 0.5m
1 020,85 €
1 265,85 €  (sis. ALV)
Varastossa 14
LOGITECH Strong USB Cable 45m
Tuotekoodi: 939-001805
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB C  -  Color: Harmaa  -  Pituus: 45m
1 013,73 €
1 257,03 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 30.8.2022
Hewlett Packard Enterprise HPE 25GbE SFP28 to SFP28 3m Smart AOC
Tuotekoodi: Q9S67A
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP28  -  Liitin 2: SFP28  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 3m
1 007,35 €
1 249,11 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 5.9.2022
KRAMER CRS-AOCH/XL-328 Rental & Staging Active Optical Pluggable HDMI Cable
Tuotekoodi: 97-1403328
Kramer Rental & Staging CRS-AOCH/XL-328 - HDMI-kaapeli - micro HDMI uros to micro HDMI uros - 100 m - kuituoptinen - musta - 4K-tuki, aktiivinen
999,27 €
1 239,09 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 6.9.2022
980,98 €
1 216,42 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 5.9.2022
KRAMER CLS-AOCH/60-295 - 90m active optical 4K HDMI cable with removeable plugs low smoke and halogen free
Tuotekoodi: 97-0406295
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
975,75 €
1 209,93 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 6.9.2022
KRAMER BC-2S14/LSHF-300MLOW SMOKE SPEAKER CABLE (14 AWG) (985')
Tuotekoodi: 99-3321300
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector
949,29 €
1 177,12 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 6.9.2022
Hewlett Packard Enterprise HPE 30M IB FDR QSFP V-series Optical Cbl
Tuotekoodi: 808722-B28
HPE - InfiniBand kaapeli - QSFP to QSFP - 30 m
Liitin 1: QSFP  -  Pituus: 30m
921,74 €
1 142,96 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 5.9.2022
KRAMER BC-RG63G-152MDIGITAL COAX,SOLID BROADCAST HDTV SERIAL DIGITAL CABLE, 152M
Tuotekoodi: 99-07630500
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector
916,31 €
1 136,22 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 6.9.2022
903,28 €
1 120,07 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 5.9.2022
LOGITECH Swytch connector
Tuotekoodi: 952-000010
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: USB C
880,31 €
1 091,58 €  (sis. ALV)
Varastossa 7
KRAMER CLS-AOCH/60-262 - 80m active optical 4K HDMI cable with removeable plugs low smoke and halogen free
Tuotekoodi: 97-0406262
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
858,52 €
1 064,56 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 6.9.2022
798,63 €
990,30 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 26.9.2022
HP DisplayPort Cable kit Bulk 70
Tuotekoodi: VN567A6
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort  -  Pituus: 2m
787,23 €
976,17 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 13.9.2022
KRAMER CLS-AOCH/60-230 - 70m active optical 4K HDMI cable with removeable plugs low smoke and halogen free
Tuotekoodi: 97-0406230
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
771,51 €
956,67 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 6.9.2022
Hewlett Packard Enterprise HPE 12M IB FDR QSFP V-series Optical Cbl
Tuotekoodi: 808722-B25
HPE - InfiniBand kaapeli - QSFP to QSFP - 12 m
Liitin 1: QSFP  -  Pituus: 12m
755,64 €
936,99 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 5.9.2022
KRAMER CRS-PlugNView-H-328 - Active Optical Armored 4K HDMI Cable 100m
Tuotekoodi: 97-2400328
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI  -  Liitin 2: HDMI  -  Color: Musta
750,69 €
930,86 €  (sis. ALV)
Hewlett Packard Enterprise HPE 15M IB FDR QSFP V-series Optical Cbl
Tuotekoodi: 808722-B26
HPE - InfiniBand kaapeli - QSFP to QSFP - 15 m - kuituoptinen
Liitin 1: QSFP  -  Pituus: 15m
746,41 €
925,55 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 5.9.2022
Hewlett Packard Enterprise HPE 10M IB FDR QSFP V-series Optical Cbl
Tuotekoodi: 808722-B24
HPE - InfiniBand kaapeli - QSFP to QSFP - 10 m
Tyyppi: Ethernet  -  Liitin 1: QSFP  -  Pituus: 10m
737,18 €
914,10 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 5.9.2022
POLY Cable USB 3.1 TYPE A TO TYPE C, 25M
Tuotekoodi: 2457-30757-025
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB C
727,65 €
902,29 €  (sis. ALV)
Varastossa 4
POLY CBL USB 3.1 TYPE A TO C SLIM 25M CABL
Tuotekoodi: 2457-30757-125
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB C
727,65 €
902,29 €  (sis. ALV)
Varastossa 4
725,47 €
899,58 €  (sis. ALV)
Hewlett Packard Enterprise HPE X242 QSFP 4x10G SFP+ 5m DAC Cable
Tuotekoodi: JG331A
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 5m
721,72 €
894,93 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 30.8.2022
KRAMER CLS-AOCH/60-197 - 60m active optical 4K HDMI cable with removeable plugs low smoke and halogen free
Tuotekoodi: 97-0406197
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
680,78 €
844,17 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 6.9.2022
Näytetään 1 - 90 / 3834 tuotteesta
...