Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa 0207 191 510 kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

Kaapelit

Näytetään 1 - 60 / 2224 tuotteesta
DELTACO DISPLAY-1002
Tuotekoodi: DISPLAY-1002
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort  -  Pituus: 0.25m
1 265,85 €
1 020,85 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 18
DELTACO DISPLAY-1005
Tuotekoodi: DISPLAY-1005
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort  -  Pituus: 0.5m
1 265,85 €
1 020,85 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 11
LOGITECH Swytch connector
Tuotekoodi: 952-000010
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: USB C  -  Color: Musta  -  Color: Violetti
1 090,46 €
879,40 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 33
902,26 €
727,63 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
902,26 €
727,63 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
LOGITECH TAP - GRAPHITE - WW . ACCS
Tuotekoodi: 939-001802
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB C  -  Color: Musta  -  Pituus: 25m
725,93 €
585,43 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 12
DELTACO S / FTP installation cable Cat7, 305m, white
Tuotekoodi: TP-71C
Tyyppi: Cat7  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Color: Valkoinen  -  Pituus: 305m
535,23 €
431,64 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 16
DELTACO S / FTP installation cable Cat7, 305m, grey
Tuotekoodi: TP-71
Tyyppi: Cat7  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Color: Harmaa  -  Pituus: 305m
525,74 €
423,98 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 8
518,41 €
418,07 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 3
DELTACO S/FTP Cat6a asennuskaapeli ulkokäyttöön, 305m, musta
Tuotekoodi: TP-53
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Color: Musta  -  Pituus: 305m
501,38 €
404,34 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 42
485,67 €
391,67 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 223
457,93 €
369,30 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
456,62 €
368,24 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 3
DELTACO F / FTP foil shielded setup cable, Cat6a, LSZH, 305m reel, white
Tuotekoodi: TP-51C
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Color: Valkoinen  -  Pituus: 305m
443,08 €
357,32 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 42
DELTACO LSZH FTP installation cable, Cat6, 305m, white
Tuotekoodi: TP-48GH
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Color: Valkoinen  -  Pituus: 305m
423,04 €
341,16 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 15
DELTACO U/UTP Cat6a asennuskaapeli, 305m kela, 500MHz, LSZH, harmaa
Tuotekoodi: TP-57
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Color: Harmaa  -  Pituus: 305m
422,49 €
340,72 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 17
DELTACO U/FTP Cat6a asennuskaapeli, 305m kela, 500MHz, LSZH, harmaa
Tuotekoodi: TP-55
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Color: Harmaa  -  Pituus: 305m
420,91 €
339,44 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 20
417,53 €
336,72 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 3
DELTACO F/UTP Cat6 asennuskaapeli ulkokäyttöön, 305m, musta
Tuotekoodi: TP-49G
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Color: Musta  -  Pituus: 305m
408,44 €
329,39 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 15
Hewlett Packard Enterprise 25G SFP28 to SFP28 3m DAC Cable
Tuotekoodi: JL488A
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP28  -  Liitin 2: SFP28  -  Color: Musta  -  Pituus: 3m
405,24 €
326,81 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 37
DELTACO U/FTP Cat6a asennuskaapeli ulkokäyttöön, 305m kela, musta
Tuotekoodi: TP-49C
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Color: Musta  -  Pituus: 305m
401,85 €
324,07 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 23
KRAMER CLS-AOCH/60F-164 - HDMI(M) to HDMI(M), Active Optical 4K Cable, Low Smoke & Hal. Free, 50,0m
Tuotekoodi: 97-04160164
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Pituus: 50m
397,21 €
320,33 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 3
Hewlett Packard Enterprise HPE X241 40G QSFP QSFP 5m DAC Cable
Tuotekoodi: JG328A
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 5m
381,34 €
307,53 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 11
377,32 €
304,29 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
POLY CBL USB 3.1 TYPE A TO C SLIM 10M CABL
Tuotekoodi: 2457-30757-110
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB C  -  Pituus: 10m
371,44 €
299,55 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
KRAMER CLS-AOCH/60F-131 - HDMI(M) to HDMI(M), Active Optical 4K Cable, Low Smoke & Hal. Free, 40,0m
Tuotekoodi: 97-04160131
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Pituus: 40m
351,60 €
283,55 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 6
351,34 €
283,34 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 198
351,34 €
283,34 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 296
KRAMER KRT-4-LAN Cable Retractor LAN-8ft
Tuotekoodi: 80-00027699
Kramer KRT-4 Series KRT-4-LAN - Verkon jatkojohto - RJ-45 (naaras) to RJ-45 (uros) - 1.8 m - CAT 6 - sisäänvedettävä, tuki 4K / 60 Hz - musta
346,91 €
279,77 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
KRAMER CA-HM-98 Active High Speed HDMI Cable with Ethernet Resolution 1080p 60Hz 12bit 30m K-Lock connectors
Tuotekoodi: 97-0142098
Kramer CA-HM Series - HDMI-kaapeli Ethernetillä - HDMI uros to HDMI uros - 30 m - kolminkertaisesti suojattu - musta - 4K-tuki, aktiivinen
Tyyppi: HDMI  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
342,38 €
276,11 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 5
DELTACO U/UTP Cat6 Patch Cable, LSZH, 305m box, white
Tuotekoodi: TP-48NH
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Color: Valkoinen  -  Pituus: 305m
327,37 €
264,01 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 7
DELTACO LSZH UTP installation cable, Cat6, 305m, gray
Tuotekoodi: TP-47H
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Color: Harmaa  -  Pituus: 305m
324,53 €
261,72 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 8
324,19 €
261,44 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
DELTACO U/UTP Cat6 installation cable, for outdoor use, 305m, black
Tuotekoodi: TP-49A
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Color: Musta  -  Pituus: 305m
323,44 €
260,84 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 14
321,33 €
259,14 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 36
DELTACO LSZH UTP installation cable, Cat6, 305m, white
Tuotekoodi: TP-45AH
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Color: Valkoinen  -  Pituus: 305m
320,99 €
258,86 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 118
DELTACO U / UTP Cat6 installation cable, 305m box, 250MHz, CMR, White
Tuotekoodi: TP-48NR
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Color: Harmaa  -  Pituus: 305m
310,11 €
250,09 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 16
310,01 €
250,01 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 156
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable
Tuotekoodi: J9285D
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 7m
307,22 €
247,76 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 9
MARMITEK Stream S1 Pro The Wireless HDMI cable
Tuotekoodi: 08390
Tyyppi: Adapteri  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Color: Musta
300,22 €
242,11 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
289,34 €
233,34 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 228
KRAMER CLS-AOCH/60F-66 - HDMI (M) to HDMI (M), Active Optical 4K Cable, Low Smoke & Hal. Free, 20,0m
Tuotekoodi: 97-04160066
Tyyppi: HDMI  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Pituus: 20m
283,13 €
228,33 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 10
279,00 €
225,00 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 767
DELTACO U/UTP Cat6 nousukaapeli, 305m, laatikko, 250MHz, Delta, valk.
Tuotekoodi: TP-48MR
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Color: Valkoinen  -  Pituus: 305m
278,34 €
224,47 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 17
250,07 €
201,67 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 962
249,66 €
201,34 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 18
KRAMER CA-HM-66 Active High Speed HDMI Cable with Ethernet Resolution 4K 60Hz 4 4 4 20m K-Lock connectors
Tuotekoodi: 97-0142066
Kramer CA-HM Series - HDMI-kaapeli Ethernetillä - HDMI uros to HDMI uros - 20 m - kolminkertaisesti suojattu - musta - 4K-tuki, aktiivinen
Tyyppi: HDMI  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
246,49 €
198,78 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 6
246,49 €
198,78 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 33
KRAMER CLS-AOCH/60F-50 - HDMI (M) to HDMI (M), Active Optical 4K Cable, Low Smoke & Hal. Free, 15m
Tuotekoodi: 97-04160050
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Pituus: 15m
241,94 €
195,11 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
DELTACO OM3 fiber cable LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 100m
Tuotekoodi: LCLC-6100
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: 2x LC  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: 2x LC  -  Liitin 2: LC  -  Color: Aqua  -  Pituus: 100m
228,22 €
184,05 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 16
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable
Tuotekoodi: J9283D
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 3m
226,19 €
182,41 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 18
KRAMER CLS-AOCH/60F-33 - HDMI (M) to HDMI (M), Active Optical 4K Cable, Low Smoke & Hal. Free, 10,0m
Tuotekoodi: 97-04160033
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Pituus: 10m
219,21 €
176,78 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 8
KRAMER CA-HM-50 Active High Speed HDMI Cable with Ethernet Resolution 4K 60Hz 4 4 4 15.2m K-Lock connectors
Tuotekoodi: 97-0142050
Kramer CA-HM Series - HDMI-kaapeli Ethernetillä - HDMI uros to HDMI uros - 15.2 m - kolminkertaisesti suojattu - musta - 4K-tuki, aktiivinen
Tyyppi: HDMI  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)
216,27 €
174,41 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 3
DELTACO UTP installation cable Cat.5e 305m , white
Tuotekoodi: TP-39
Tyyppi: Cat5e  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Color: Valkoinen  -  Pituus: 305m
215,51 €
173,80 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 260
206,67 €
166,67 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 796
Hewlett Packard Enterprise HPE X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable (ehem. ProCurve)
Tuotekoodi: J9285B
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 7m
195,14 €
157,37 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
194,52 €
156,87 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 3
Näytetään 1 - 60 / 2224 tuotteesta
...