Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa www.ilonait.fi kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

Kytkimet

Näytetään 1 - 60 / 418 tuotteesta
28,58 €
23,05 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 29.7.2024
38,42 €
30,98 € Hinta ALV 0%
Varastossa 5
Hewlett Packard Enterprise HPE 1420 8G Switch
Tuotekoodi: JH329A
HPE OfficeConnect 1420 8G - Kytkin - hallitsematon - 8 x 10/100/1000 - työpöytä
Tuote: Hallitsematon kytkin  -  Portit: 8  -  Nopeus: 1Gbps
82,42 €
66,47 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 19.8.2024
126,83 €
102,28 € Hinta ALV 0%
Varastossa 10
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba IOn 1430 16G Switch
Tuotekoodi: R8R47A#ABB
HPE Aruba Instant On 1430 16G Switch - Kytkin - hallitsematon - 16 x 10/100/1000 - työpöytä, räkkiin asennettava, seinään asennettava - BTO
Tuote: Hallitsematon kytkin  -  Portit: 16  -  Nopeus: 1Gbps
131,14 €
105,76 € Hinta ALV 0%
Varastossa 6
175,79 €
141,77 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 19.7.2024
178,93 €
144,30 € Hinta ALV 0%
Varastossa 28
189,72 €
153,00 € Hinta ALV 0%
Varastossa 2
198,05 €
159,72 € Hinta ALV 0%
Varastossa 73
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba IOn 1430 26G 2SFP Switch
Tuotekoodi: R8R50A#ABB
HPE Aruba Instant On 1430 26G 2SFP Switch - Kytkin - hallitsematon - 26 x 10/100/1000 + 2 x 100/1000 SFP - työpöytä, räkkiin asennettava, seinään asennettava - BTO
Tuote: Hallitsematon kytkin  -  Portit: 26  -  Nopeus: 1Mbps
227,99 €
183,86 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 29.7.2024
247,02 €
199,21 € Hinta ALV 0%
317,96 €
256,42 € Hinta ALV 0%
Varastossa 9
317,97 €
256,43 € Hinta ALV 0%
Varastossa 149
355,42 €
286,63 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 29.7.2024
434,30 €
350,24 € Hinta ALV 0%
Varastossa 3
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba IOn 1930 24G 4SFP+ 195W Sw
Tuotekoodi: JL683B#ABB
HPE Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 195W Switch - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - räkkiin asennettava - PoE (195 W)
439,96 €
354,81 € Hinta ALV 0%
Varastossa 98
Hewlett Packard Enterprise HPE Instant On 1930 24G Class4 PoE
Tuotekoodi: JL684B#ABB
HPE Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 370W Switch - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - räkkiin asennettava - PoE (370 W)
602,79 €
486,12 € Hinta ALV 0%
Varastossa 21
615,82 €
496,63 € Hinta ALV 0%
Varastossa 111
626,67 €
505,38 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 26.7.2024
670,90 €
541,05 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 5.8.2024
Hewlett Packard Enterprise Instant On 1930 24G Class4 PoE
Tuotekoodi: JL683B
HPE Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 195W Switch - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - räkkiin asennettava - PoE (195 W)
676,63 €
545,67 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 29.7.2024
Hewlett Packard Enterprise Networking Comware 5120v3 8G PoE 2 SFP+ Campus Switch EU en
Tuotekoodi: S0F79A#ABB
HPE Networking Comware 5120v3 8G PoE+ 2 SFP Switch - Campus - kytkin - Hallinnoitu - 8 x 10/100/1000Base-T + 2 x SFP - telineeseen asennettava - PoE+ - BTO
709,22 €
571,95 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.7.2024
749,10 €
604,11 € Hinta ALV 0%
759,80 €
612,74 € Hinta ALV 0%
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 2930F 8G PoE+ 2SFP+ Switch Europe English
Tuotekoodi: JL258A#ABB
HPE Aruba 2930F 8G PoE+ 2SFP+ - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ (uplink) - telineeseen asennettava - PoE+ (125 W)
Tuote: Hallittu kytkin  -  Portit: 8  -  Nopeus: 1Gbps
780,90 €
629,76 € Hinta ALV 0%
Varastossa 1
801,16 €
646,10 € Hinta ALV 0%
801,16 €
646,10 € Hinta ALV 0%
Varastossa 12
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba IOn 1930 48G 4SFP+ 370W Sw
Tuotekoodi: JL686B#ABB
HPE Aruba Instant On 1930 48G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 370W Switch - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 48 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - räkkiin asennettava - PoE (370 W)
854,82 €
689,37 € Hinta ALV 0%
Varastossa 134
Hewlett Packard Enterprise Instant On 1930 24G Class4 PoE
Tuotekoodi: JL684B
HPE Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 370W Switch - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - räkkiin asennettava - PoE (370 W)
865,43 €
697,93 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 29.7.2024
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 2930F 24G 4SFP Switch Europe English
Tuotekoodi: JL259A#ABB
HPE Aruba 2930F 24G 4SFP - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP (uplink) - telineeseen asennettava
Tuote: Hallittu kytkin  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
928,75 €
748,99 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 5.8.2024
937,50 €
756,05 € Hinta ALV 0%
Varastossa 7
946,63 €
763,41 € Hinta ALV 0%
Varastossa 54
1 001,21 €
807,43 € Hinta ALV 0%
Varastossa 15
1 009,03 €
813,73 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 5.8.2024
1 019,28 €
822,00 € Hinta ALV 0%
Varastossa 12
1 042,47 €
840,70 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 5.8.2024
1 074,72 €
866,71 € Hinta ALV 0%
Varastossa 2
1 182,25 €
953,43 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.7.2024
1 196,07 €
964,57 € Hinta ALV 0%
Varastossa 16
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP Switch Europe English
Tuotekoodi: JL261A#ABB
HPE Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP (uplink) - telineeseen asennettava - PoE+ (370 W)
Tuote: Hallittu kytkin  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
1 236,13 €
996,88 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 26.7.2024
1 250,73 €
1 008,65 € Hinta ALV 0%
Varastossa 4
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Transceiver 1Gbit/s SFP LC LX 10km SMF XCVR I-Tmp
Tuotekoodi: JL781A
HPE Aruba - Teollinen lämpötila - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-LX - SFP (mini-GBIC) / LC single-mode - jopa 10 km malleihin HPE Aruba 4100i, AP-584, AP-585, AP-585EX, AP-587, AP-587EX
1 263,78 €
1 019,18 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.7.2024
Näytetään 1 - 60 / 418 tuotteesta
...