Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa www.ilonait.fi kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

Tarvikkeet

Näytetään 1 - 60 / 788 tuotteesta
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Tuotekoodi: J4858D
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 1GbE - 1000Base-SX - monimuoto LC - jopa 500 m malleihin OfficeConnect 1820; HPE Aruba 6000 12, 6000 24, 6000 48, 6200F 12, 6200M 24, 64XX; CX 8360
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
176,10 €
142,02 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 18
0,56 €
0,45 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 260
Hewlett Packard Enterprise X361 150W AC Power Supply
Tuotekoodi: JD362B#ABB
HPE X361 - Virtalähde - varalla (sisään asetettava moduuli) - Vaihtovirta 100-240 V - 150 watt - Eurooppa malleihin HPE 5130, 5500, 5510, 5800
Tuote: Virta
535,48 €
431,84 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
1 841,40 €
1 485,00 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
2 540,54 €
2 048,82 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
93,82 €
75,66 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 10
Näytetään 1 - 60 / 788 tuotteesta
...