Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa www.ilonait.fi kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

Tarvikkeet

Näytetään 1 - 90 / 196 tuotteesta
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba MM-VA-10K Mob Master SW E-LTU
Tuotekoodi: JY898AAE
HPE Aruba Virtual Mobility Master - Lisenssi - enintään 10 000 tukiasemaa ja MC:tä yhteensä - ESD
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
47 427,46 €
38 247,95 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
17 406,71 €
14 037,67 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Foundation Care 5Y 9x5 HW support with next business day HW exchange 6300M 24SFP SVC
Tuotekoodi: HL5S4E
HPE Foundation Care Next Business Day Exchange Service - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 5 vuotta - toimitus - 9x5 - vasteaika STP malleihin P/N: JL658A, JL658AR
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
5 240,92 €
4 226,55 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Foundation Care 1 Year 4-Hour Exchange 7506 Switch Service
Tuotekoodi: U3UJ4E
HPE Foundation Care Exchange Service - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 1 vuosi - toimitus - 24x7 - vasteaika 4 h
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
4 036,29 €
3 255,07 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
2 903,71 €
2 341,70 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
2 540,54 €
2 048,82 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Foundation Care 3 Years Next Business Day Exchange 3810M 48G PoE Switch Service
Tuotekoodi: U7DG7E
HPE Foundation Care Next Business Day Service - Laajennettu palvelusopimus - osat ja työ - 3 vuotta - on-site - 9x5 - vasteaika STP malleihin P/N: JL074-61001, JL074AR
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
2 198,78 €
1 773,21 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
1 841,40 €
1 485,00 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
1 307,18 €
1 054,18 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
Hewlett Packard Enterprise HPE 5Y FC NBD Exch Aruba 2930F 24G P SVC
Tuotekoodi: H1YJ4E
HPE Foundation Care Next Business Day Exchange Service - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 5 vuotta - laivaus/lähetys - 9x5 - vasteaika STP
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
1 216,34 €
980,92 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
Hewlett Packard Enterprise HPE 3Y FC NBD Exch Aruba2930F24G4SFP SVC
Tuotekoodi: H1XU5E
HPE Foundation Care Next Business Day Exchange Service - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 3 vuotta - laivaus/lähetys - 9x5 - vasteaika STP
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
834,28 €
672,81 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
Hewlett Packard Enterprise HPE 5Y FC NBD Aruba 2530 48G Switch SVC
Tuotekoodi: H1JM0E
HPE Foundation Care Next Business Day Service - Laajennettu palvelusopimus - osat ja työ - 5 vuotta - on-site - 9x5 - vasteaika STP
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
827,79 €
667,57 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
Hewlett Packard Enterprise HPE 3Y FC NBD Exch Aruba 2930F 8G 4S SVC
Tuotekoodi: H2BF3E
HPE Foundation Care Next Business Day Exchange Service - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 3 vuotta - laivaus/lähetys - 9x5 - vasteaika STP
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
548,39 €
442,25 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Foundation Care 5 Years Next Business Day Onsite 2530 24G Switch Service
Tuotekoodi: H1GY6E
HPE Foundation Care Next Business Day Service - Laajennettu palvelusopimus - osat ja työ - 5 vuotta - on-site - 9x5 - vasteaika STP
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
452,24 €
364,71 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
324,17 €
261,43 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 9876
288,34 €
232,53 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
190,63 €
153,73 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 49
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba AP-OUT-MNT-V1A Outdoor AP Pole/Wall Long Mount Kit v2
Tuotekoodi: R9H97A
HPE Aruba Long Mount Kit v2 - Verkkolaitteen asennuspakkaus - tankoon asennettava, seinään asennettava - ulkona
Tuote: Asennus
183,93 €
148,33 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Tuotekoodi: J4858D
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 1GbE - 1000Base-SX - monimuoto LC - jopa 500 m malleihin OfficeConnect 1820; HPE Aruba 6000 12, 6000 24, 6000 48, 6200F 12, 6200M 24, 64XX; CX 8360
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
176,61 €
142,43 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 21
133,11 €
107,35 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 3
112,49 €
90,72 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 14
86,30 €
69,60 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 34
68,56 €
55,29 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 11
Näytetään 1 - 90 / 196 tuotteesta