Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa 0207 191 510 kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

Tarvikkeet

Näytetään 1 - 60 / 1758 tuotteesta
1 152,70 €
929,60 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 22.2.2023
46,81 €
37,75 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 22.2.2023
156,44 €
126,16 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 9.2.2023
D-LINK 10/100/1000 to SFP Standalone Media Converter
Tuotekoodi: DMC-G01LC/E
Ammattilaisten arvostelut: 11 arvostelua
D-Link DMC G01LC - Valokuitu-mediamuunnin - GigE - 10Base-T, 1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-ZX, 100Base-FX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SFP (mini-GBIC)
Tuote: Mediamuunnin
44,53 €
35,91 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 9.2.2023
D-LINK 10G SFP+ RJ-45 Transceiver 10Gbit/s Full Duplex up to 30m Cat.6a Cable length at 10GBASE-T and up to 100m
Tuotekoodi: DEM-410T
D-Link DEM 410T - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-T - RJ-45 - jopa 30 m
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
490,87 €
395,86 €  Hinta ALV 0%
618,65 €
498,91 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
D-LINK 40GBASE-LR4 QSFP+ Single-Mode Transceiver 10km
Tuotekoodi: DEM-QX10Q-LR4
D-Link DEM QX10Q-LR4 - QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LR4 - LC single-mode - jopa 10 km - 1271 nm / 1291 nm / 1311 nm / 1331 nm
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
2 734,82 €
2 205,50 €  Hinta ALV 0%
D-LINK 40GBase-SR4 QSFP+ Multi-mode Transceiver 100M/ 150M
Tuotekoodi: DEM-QX01Q-SR4
D-Link DEM QX01Q-SR4 - QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MPO-monitila - 850 nm
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
420,74 €
339,31 €  Hinta ALV 0%
208,95 €
168,51 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 9.2.2023
488,56 €
394,00 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 9.2.2023
1 289,89 €
1 040,23 €  Hinta ALV 0%
2 120,10 €
1 709,76 €  Hinta ALV 0%
1 806,02 €
1 456,47 €  Hinta ALV 0%
2 461,96 €
1 985,45 €  Hinta ALV 0%
Näytetään 1 - 60 / 1758 tuotteesta
...