Please wait...
The product was added to the shopping cart. View shopping cart
Learning technology online store 0207 191 510 kauppa@ilonait.fi
Cart is empty

Switches

Showing 1-90 of 441 items
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 6300M 24P SFP+ LRM 2P50G 2P25G
SKU: R8S92A
HPE Aruba 6300M 24p SFP+ LRM support and 2p 50G and 2p 25G MACsec Switch - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ + 2 x 1 gigabitin / 10 gigabitin / 25 gigabitin / 50 gigabitin SFP56 (maa-satelliittiyhteys / pinottava) + 2 x 1 Gigabit / 10 Gigabit / 25 Gigabit SFP - edestä ja sivulta taakse - räkkiin asennettava
€20 078,43
€16 192,28  ex. sales tax
Hewlett Packard Enterprise Aruba IOn 1430 26G 2SFP Sw EU en IN
SKU: R8R50A#ABB
HPE Aruba Instant On 1430 26G 2SFP Switch - Kytkin - hallitsematon - 26 x 10/100/1000 + 2 x 100/1000 SFP - työpöytä, räkkiin asennettava, seinään asennettava - BTO
€271,18
€218,69  ex. sales tax
Expected in stock 24.10.2022
Hewlett Packard Enterprise 5140 48G 4SFP+ 1-SLOT HI STOCK CPNT
SKU: R9L62A
HPE FlexNetwork 5140 HI - Kytkin - 1-slot - L3 - Hallinnoitu - 48 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit Ethernet / 1 Gigabit Ethernet SFP+ - sivulta toiselle suuntautuva ilmavirta - räkkiin asennettava
€8 502,42
€6 856,79  ex. sales tax
Expected in stock 24.10.2022
Hewlett Packard Enterprise HPE 5140 24G 4SFP+ 1-SLOT HI SW
SKU: R9L61A
HPE FlexNetwork 5140 HI - Kytkin - 1-slot - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 + 8 x combo Gigabit SFP + 4 x 10 Gigabit Ethernet / 1 Gigabit Ethernet SFP+ - sivulta toiselle suuntautuva ilmavirta - räkkiin asennettava
€5 899,46
€4 757,63  ex. sales tax
Expected in stock 24.10.2022
Hewlett Packard Enterprise HPE 5140 48G PoE+ 4SFP+ 1-slot HI Sw IN
SKU: R9L64A
HPE FlexNetwork 5140 HI - Kytkin - 1-slot - L3 - Hallinnoitu - 48 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ - sivulta toiselle suuntautuva ilmavirta - räkkiin asennettava - PoE+
€10 691,16
€8 621,90  ex. sales tax
Expected in stock 24.10.2022
Hewlett Packard Enterprise HPE 5140/5520 10GBASE-T MACSEC 2P MO
SKU: R9L65A
HPE FlexNetwork - Laajennusmoduuli - 10 Gigabit Ethernet x 2 malleihin FlexNetwork 5140 24G, 5140 48G, 5140 8G, 5520 24G, 5520 48G
€2 218,41
€1 789,04  ex. sales tax
Expected in stock 24.10.2022
Hewlett Packard Enterprise HPE FlexNetwork 5140 HI - Switch - 1-slot - L3 - Managed - 24 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ - side to back airflow - rack-mountable - PoE+
SKU: R9L63A
HPE FlexNetwork 5140 HI - Kytkin - 1-slot - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ - sivulta toiselle suuntautuva ilmavirta - räkkiin asennettava - PoE+
€7 251,16
€5 847,71  ex. sales tax
Expected in stock 24.10.2022
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 8360-24XF2C V2 BF 3F 2AC BDL
SKU: JL711C
HPE Aruba CX 8360-24XF2C v2 - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP / SFP+ + 2 x 40/100 Gigabit QSFP+ / QSFP28 - ilmavirtaus takaa eteenpäin - räkkiin asennettava
€28 855,26
€23 270,37  ex. sales tax
Expected in stock 24.10.2022
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 10G I-TMP SFP+ LC LR 10KM SMF
SKU: JL783A
HPE Aruba - Teollinen lämpötila - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-LR - SFP+ / LC single-mode - jopa 10 km malleihin HPE Aruba AP-584, AP-585, AP-585EX, AP-587, AP-587EX
€4 436,78
€3 578,05  ex. sales tax
Expected in stock 20.10.2022
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 6200F 48G Class4 PoE+ 4SFP+ 740W Switch
SKU: JL728A#ABA
HPE Aruba 6200F 48G Class4 PoE 4SFP+ 740W Switch - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - räkkiin asennettava - PoE+ (740 W)
€10 007,18
€8 070,31  ex. sales tax
Expected in stock 24.10.2022
€733,72
€591,71  ex. sales tax
Expected in stock 24.10.2022
€977,10
€787,98  ex. sales tax
Expected in stock 24.10.2022
€1 243,17
€1 002,56  ex. sales tax
Expected in stock 24.10.2022
€1 718,88
€1 386,19  ex. sales tax
Expected in stock 24.10.2022
€1 522,08
€1 227,48  ex. sales tax
Expected in stock 24.10.2022
Hewlett Packard Enterprise HPE 5140 24G SFP 4SFP+ EI Sw IN
SKU: JL826A#ABB
HPE FlexNetwork 5140 24G SFP w/8G Combo 4SFP+ EI - Kytkin - L3 - smart - 24 x Gigabit SFP + 8 x combo Gigabit Ethernet/Gigabit SFP + 4 x 10 Gigabit Ethernet / 1 Gigabit Ethernet SFP+ - räkkiin asennettava
€1 927,27
€1 554,25  ex. sales tax
Expected in stock 24.10.2022
Hewlett Packard Enterprise HPE 5520 24G 4SFP+ HI SWCH
SKU: R8M25A
HPE FlexNetwork 5520 24G 4SFP+ HI 1-slot Switch - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - sivulta toiselle suuntautuva ilmavirta - räkkiin asennettava - CTO
€2 497,71
€2 014,28  ex. sales tax
In stock 1
Hewlett Packard Enterprise HPE 5520 24G POE+ 4SFP+ HI SWCH
SKU: R8M28A
HPE FlexNetwork 5520 24G PoE+ 4SFP+ HI 1-slot Switch - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - räkkiin asennettava - PoE+ (720 W) - CTO
€2 681,71
€2 162,67  ex. sales tax
Expected in stock 18.10.2022
Hewlett Packard Enterprise HPE 5520 24G SFP 4SFP+ HI SWCH
SKU: R8M27A
HPE FlexNetwork 5520 24G SFP 4SFP+ HI 1-slot Switch - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x combo Gigabit SFP + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - sivulta toiselle suuntautuva ilmavirta - räkkiin asennettava - CTO
€7 278,87
€5 870,06  ex. sales tax
Expected in stock 24.10.2022
Hewlett Packard Enterprise HPE 5520 48G POE+ 4SFP+ HI SWCH
SKU: R8M29A
HPE FlexNetwork 5520 48G PoE+ 4SFP+ HI 1-slot Switch - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - sivulta toiselle suuntautuva ilmavirta - räkkiin asennettava - PoE+ (1440 W) - CTO
€4 235,22
€3 415,50  ex. sales tax
Expected in stock 24.10.2022
€2 564,17
€2 067,88  ex. sales tax
In stock 2
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G I-TMP SFP LC LX 10KM SMF XC
SKU: JL781A
HPE Aruba - Teollinen lämpötila - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-LX - SFP (mini-GBIC) / LC single-mode - jopa 10 km malleihin HPE Aruba 4100i, AP-584, AP-585, AP-585EX, AP-587, AP-587EX
€1 219,68
€983,61  ex. sales tax
Expected in stock 24.10.2022
€1 969,47
€1 588,28  ex. sales tax
In stock 2
€761,52
€614,13  ex. sales tax
In stock 10
€1 411,44
€1 138,26  ex. sales tax
In stock 4
€1 262,95
€1 018,51  ex. sales tax
€1 483,20
€1 196,13  ex. sales tax
In stock 1
€763,18
€615,47  ex. sales tax
Expected in stock 31.10.2022
€1 940,07
€1 564,57  ex. sales tax
In stock 1
€1 294,71
€1 044,12  ex. sales tax
Expected in stock 18.10.2022
€1 367,73
€1 103,01  ex. sales tax
In stock 38
€2 042,43
€1 647,12  ex. sales tax
Showing 1-90 of 441 items