Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa 0207 191 510 kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

Kytkimet

Näytetään 1 - 60 / 443 tuotteesta
477,03 €
384,70 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 13.10.2022
13 875,65 €
11 190,04 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 30000
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba IOn 1430 26G 2SFP Switch
Tuotekoodi: R8R50A#ABB
HPE Aruba Instant On 1430 26G 2SFP Switch - Kytkin - hallitsematon - 26 x 10/100/1000 + 2 x 100/1000 SFP - työpöytä, räkkiin asennettava, seinään asennettava - BTO
271,18 €
218,69 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 18.10.2022
Hewlett Packard Enterprise HPE 5140/5520 10GBASE-T MACsec 2p Module
Tuotekoodi: R9L65A
HPE FlexNetwork - Laajennusmoduuli - 10 Gigabit Ethernet x 2 malleihin FlexNetwork 5140 24G, 5140 48G, 5140 8G, 5520 24G, 5520 48G
2 211,21 €
1 783,23 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 18.10.2022
Hewlett Packard Enterprise HPE FlexNetwork 5140 HI Switch 24G 4 SFP+ Ports 1 Slot without PSU
Tuotekoodi: R9L61A
HPE FlexNetwork 5140 HI - Kytkin - 1-slot - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 + 8 x combo Gigabit SFP + 4 x 10 Gigabit Ethernet / 1 Gigabit Ethernet SFP+ - sivulta toiselle suuntautuva ilmavirta - räkkiin asennettava
5 880,34 €
4 742,21 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 18.10.2022
Hewlett Packard Enterprise HPE FlexNetwork 5140 HI Switch 24G PoE+ 4 SFP+ Ports 1 Slot without PSU
Tuotekoodi: R9L63A
HPE FlexNetwork 5140 HI - Kytkin - 1-slot - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ - sivulta toiselle suuntautuva ilmavirta - räkkiin asennettava - PoE+
7 227,66 €
5 828,76 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 18.10.2022
Hewlett Packard Enterprise HPE FlexNetwork 5140 HI Switch 48G 4 SFP+ Ports 1 Slot without PSU
Tuotekoodi: R9L62A
HPE FlexNetwork 5140 HI - Kytkin - 1-slot - L3 - Hallinnoitu - 48 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit Ethernet / 1 Gigabit Ethernet SFP+ - sivulta toiselle suuntautuva ilmavirta - räkkiin asennettava
8 474,85 €
6 834,56 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 18.10.2022
Hewlett Packard Enterprise HPE FlexNetwork 5140 HI Switch 48G PoE+ 4 SFP+ Ports 1 Slot without PSU
Tuotekoodi: R9L64A
HPE FlexNetwork 5140 HI - Kytkin - 1-slot - L3 - Hallinnoitu - 48 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ - sivulta toiselle suuntautuva ilmavirta - räkkiin asennettava - PoE+
10 656,51 €
8 593,96 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 18.10.2022
5 357,98 €
4 320,95 €  Hinta ALV 0%
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 8360-24XF2C v2 Switch Bundle 24x 10G SFP/SFP+ 2x 100G QSFP+/28 Back to Front 3x Fans 2x PSU
Tuotekoodi: JL711C
HPE Aruba CX 8360-24XF2C v2 - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP / SFP+ + 2 x 40/100 Gigabit QSFP+ / QSFP28 - ilmavirtaus takaa eteenpäin - räkkiin asennettava
28 291,82 €
22 815,98 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 18.10.2022
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Transceiver 10Gbit/s SFP+ LC LR 10km SMF XCVR I-Tmp
Tuotekoodi: JL783A
HPE Aruba - Teollinen lämpötila - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-LR - SFP+ / LC single-mode - jopa 10 km malleihin HPE Aruba AP-584, AP-585, AP-585EX, AP-587, AP-587EX
4 422,41 €
3 566,46 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 17.10.2022
119,83 €
96,64 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
79,27 €
63,93 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
145,04 €
116,97 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 6200F 48G Class4 PoE+ 4SFP+ 740W Switch
Tuotekoodi: JL728A#ABA
HPE Aruba 6200F 48G Class4 PoE 4SFP+ 740W Switch - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - räkkiin asennettava - PoE+ (740 W)
9 974,75 €
8 044,15 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 18.10.2022
733,72 €
591,71 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 18.10.2022
977,10 €
787,98 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 18.10.2022
1 243,17 €
1 002,56 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 18.10.2022
1 718,88 €
1 386,19 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 18.10.2022
Hewlett Packard Enterprise HPE FlexNetwork 5140 24G SFP w/8G Combo 4SFP+ EI Switch
Tuotekoodi: JL826A#ABB
HPE FlexNetwork 5140 24G SFP w/8G Combo 4SFP+ EI - Kytkin - L3 - smart - 24 x Gigabit SFP + 8 x combo Gigabit Ethernet/Gigabit SFP + 4 x 10 Gigabit Ethernet / 1 Gigabit Ethernet SFP+ - räkkiin asennettava
1 927,27 €
1 554,25 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 18.10.2022
Hewlett Packard Enterprise HPE FlexNetwork 5520 HI 24 10/100/1000 BASE-T 4 10G/1G BASE-X SFP+ 1 exp 2 fan tray 2 PS Switch
Tuotekoodi: R8M28A
HPE FlexNetwork 5520 24G PoE+ 4SFP+ HI 1-slot Switch - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - räkkiin asennettava - PoE+ (720 W) - CTO
2 681,71 €
2 162,67 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 12.10.2022
Hewlett Packard Enterprise HPE FlexNetwork 5520 HI 24 SFP 4 10G/1G BASE-X SFP+ 1 exp slot 2 fan tray 2 PS Switch
Tuotekoodi: R8M27A
HPE FlexNetwork 5520 24G SFP 4SFP+ HI 1-slot Switch - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x combo Gigabit SFP + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - sivulta toiselle suuntautuva ilmavirta - räkkiin asennettava - CTO
7 278,87 €
5 870,06 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 18.10.2022
Hewlett Packard Enterprise HPE FlexNetwork 5520 HI 24G 4SFP+ 24 10/100/1000 BASE-T 4 10G/1G BASE-X SFP+ 1 exp 2 PS Slot Switch
Tuotekoodi: R8M25A
HPE FlexNetwork 5520 24G 4SFP+ HI 1-slot Switch - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - sivulta toiselle suuntautuva ilmavirta - räkkiin asennettava - CTO
2 497,71 €
2 014,28 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
Hewlett Packard Enterprise HPE FlexNetwork 5520 HI 48 10/100/1000 BASE-T 4 10G/1G BASE-X SFP+ 1 exp 2 fan tray 2 PS Switch
Tuotekoodi: R8M29A
HPE FlexNetwork 5520 48G PoE+ 4SFP+ HI 1-slot Switch - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - sivulta toiselle suuntautuva ilmavirta - räkkiin asennettava - PoE+ (1440 W) - CTO
4 235,22 €
3 415,50 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 18.10.2022
2 447,83 €
1 974,06 €  Hinta ALV 0%
2 564,17 €
2 067,88 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Transceiver 1Gbit/s SFP LC LX 10km SMF XCVR I-Tmp
Tuotekoodi: JL781A
HPE Aruba - Teollinen lämpötila - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-LX - SFP (mini-GBIC) / LC single-mode - jopa 10 km malleihin HPE Aruba 4100i, AP-584, AP-585, AP-585EX, AP-587, AP-587EX
1 215,73 €
980,43 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 18.10.2022
719,50 €
580,24 €  Hinta ALV 0%
224,33 €
180,91 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 6.10.2022
Näytetään 1 - 60 / 443 tuotteesta
...