Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa www.ilonait.fi kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

Kytkimet

Näytetään 1 - 90 / 437 tuotteesta
ASUS GX-U1081 8 Port Switch
ASUS GX-U1081 8 Port Switch
ASUS GX-U1081 - Kytkin - hallitsematon - 8 x 10/100/1000 - työpöytä, seinään asennettava
69,32 €
55,90 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 6.5.2024
Hewlett Packard Enterprise HPE 1420 8G Switch
Hewlett Packard Enterprise HPE 1420 8G Switch
HPE OfficeConnect 1420 8G - Kytkin - hallitsematon - 8 x 10/100/1000 - työpöytä
82,42 €
66,47 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 22.5.2024
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba IOn 1430 26G 2SFP Switch
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba IOn 1430 26G 2SFP Switch
HPE Aruba Instant On 1430 26G 2SFP Switch - Kytkin - hallitsematon - 26 x 10/100/1000 + 2 x 100/1000 SFP - työpöytä, räkkiin asennettava, seinään asennettava - BTO
225,99 €
182,25 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba IOn 1930 24G 4SFP+ 195W Sw
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba IOn 1930 24G 4SFP+ 195W Sw
HPE Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 195W Switch - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - räkkiin asennettava - PoE (195 W)
439,96 €
354,81 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 31
Hewlett Packard Enterprise Instant On 1930 24G Class4 PoE
Hewlett Packard Enterprise Instant On 1930 24G Class4 PoE
HPE Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 195W Switch - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - räkkiin asennettava - PoE (195 W)
671,93 €
541,88 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 2.5.2024
Hewlett Packard Enterprise Instant On 1930 24G Class4 PoE
Hewlett Packard Enterprise Instant On 1930 24G Class4 PoE
HPE Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 370W Switch - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - räkkiin asennettava - PoE (370 W)
858,39 €
692,25 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 2.5.2024
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 2930F 24G 4SFP Switch Europe English
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 2930F 24G 4SFP Switch Europe English
HPE Aruba 2930F 24G 4SFP - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP (uplink) - telineeseen asennettava
930,10 €
750,08 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 10.5.2024
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP Switch Europe English
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP Switch Europe English
HPE Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP (uplink) - telineeseen asennettava - PoE+ (370 W)
1 237,90 €
998,31 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 10.5.2024
Hewlett Packard Enterprise Instant On 1930 48G Class4 PoE
Hewlett Packard Enterprise Instant On 1930 48G Class4 PoE
HPE Aruba Instant On 1930 48G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 370W Switch - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 48 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - räkkiin asennettava - PoE (370 W)
1 258,28 €
1 014,74 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 2.5.2024
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Transceiver 1Gbit/s SFP LC LX 10km SMF XCVR I-Tmp
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Transceiver 1Gbit/s SFP LC LX 10km SMF XCVR I-Tmp
HPE Aruba - Teollinen lämpötila - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-LX - SFP (mini-GBIC) / LC single-mode - jopa 10 km malleihin HPE Aruba 4100i, AP-584, AP-585, AP-585EX, AP-587, AP-587EX
1 263,78 €
1 019,18 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 3.5.2024
Hewlett Packard Enterprise HPE 5140 8G 2SFP 2GT EI Switch EU EN
Hewlett Packard Enterprise HPE 5140 8G 2SFP 2GT EI Switch EU EN
HPE FlexNetwork 5140 8G 2SFP 2XGT Combo EI - Kytkin - L3 - smart - 8 x 10/100/1000 + 2 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ + 2 x combo 10GBase-T - telineeseen asennettava - BTO
1 667,84 €
1 345,03 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 3.5.2024
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1960 8p 1G CL4 4p SR1G/2.5G CL6 PoE 2p 10GBASE-T 2p SFP+ 480W Switch EU en
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Instant On 1960 8p 1G CL4 4p SR1G/2.5G CL6 PoE 2p 10GBASE-T 2p SFP+ 480W Switch EU en
HPE Aruba Instant On 1960 - Kytkin - Hallinnoitu - 4 x 2.5GBase-T + 8 x 100/1000/10GBase-T + 2 x 100/1000/10GBase-T + 2 x 10 Gigabit SFP+ - telineeseen asennettava - PoE (480 W)
1 758,39 €
1 418,06 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 5
Näytetään 1 - 90 / 437 tuotteesta