Please wait...
The product was added to the shopping cart. View shopping cart
Learning technology online store 0207 191 510 kauppa@ilonait.fi
Cart is empty

Network Acc.

Frontpage / Other / Communication / Network Acc.
Showing 1-60 of 722 items
€ 42 377,01
€ 52 547,49  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
Hewlett Packard Enterprise HPE B-series 40GbE LR QSFP+ Transceiver
SKU: E7Y75A
HPE B-Series - QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LR malleihin StoreFabric SN4000B, SN8000B 4-Slot, SN8000B 8-Slot, SN8600B 4-slot
Product: Transceiver / GBIC / SFP
€ 37 433,57
€ 46 417,63  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
Hewlett Packard Enterprise ARUBA MM-VA-10K MOB MASTER SW ELTU
SKU: JY898AAE
HPE Aruba Virtual Mobility Master - Lisenssi - enintään 10 000 tukiasemaa ja MC:tä yhteensä - ESD
Product: Licensing / software
€ 36 835,43
€ 45 675,93  incl. sales tax
In stock 100
€ 30 073,93
€ 37 291,67  incl. sales tax
Expected in stock 19.1.2021
€ 28 657,54
€ 35 535,35  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
€ 26 845,34
€ 33 288,22  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
€ 26 373,65
€ 32 703,33  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
€ 26 357,85
€ 32 683,73  incl. sales tax
Expected in stock 16.2.2021
€ 26 141,55
€ 32 415,52  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
Hewlett Packard Enterprise HPE VC SE 16Gb FC Module
SKU: P08477-B21
HPE Virtual Connect SE 16Gb Module - Kytkin - Hallinnoitu - 16 x 16Gb Fibre Channel + 8 x 4/8/16Gb Fibre Channel - plug-in moduuli
€ 25 274,75
€ 31 340,69  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
€ 23 224,65
€ 28 798,57  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
€ 23 081,02
€ 28 620,46  incl. sales tax
In stock 100
€ 21 913,38
€ 27 172,59  incl. sales tax
Expected in stock 19.1.2021
Hewlett Packard Enterprise HPE X150 100G QSFP28 LC LR4 10km SM XCVR
SKU: JL275A
HPE X150 - QSFP28-lähetin-vastaanotinmoduuli - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-LR4 - LC single-mode - jopa 10 km malleihin FlexFabric 12902E Switch Chassis
€ 21 528,77
€ 26 695,67  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
€ 20 127,97
€ 24 958,68  incl. sales tax
Expected in stock 26.1.2021
€ 20 127,13
€ 24 957,64  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
Hewlett Packard Enterprise HPE B-series 4x16Gb FC 2Km ICL QSFP XCVR
SKU: K2Q88A
HPE B-Series - QSFP lähetin-vastaanotin-moduuli - 16Gb Fibre Channel - Kuitukanava (Fibre Channel) - 4 porttia - MTP single-mode - jopa 2 km malleihin StoreFabric SN8000B 4-Slot, SN8000B 8-Slot, SN8600B 4-slot
Product: Transceiver / GBIC / SFP
€ 17 005,41
€ 21 086,71  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
€ 16 996,11
€ 21 075,18  incl. sales tax
Expected in stock 19.1.2021
€ 15 713,63
€ 19 484,90  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
€ 15 653,87
€ 19 410,80  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
€ 15 621,08
€ 19 370,14  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
€ 14 886,04
€ 18 458,69  incl. sales tax
In stock 100
€ 14 565,73
€ 18 061,51  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
€ 14 142,01
€ 17 536,09  incl. sales tax
Expected in stock 26.1.2021
€ 13 153,39
€ 16 310,20  incl. sales tax
In stock 100
€ 11 339,11
€ 14 060,50  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
€ 10 900,74
€ 13 516,92  incl. sales tax
In stock 100
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LH 80km Transceiver
SKU: JG915A
HPE X130 - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-LH - LC - jopa 80 km malleihin FlexFabric 12902E Switch Chassis
Product: Transceiver / GBIC / SFP
€ 10 478,49
€ 12 993,33  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
€ 10 066,52
€ 12 482,48  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
€ 9 988,05
€ 12 385,18  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
€ 9 469,77
€ 11 742,51  incl. sales tax
Expected in stock 19.1.2021
Hewlett Packard Enterprise VSAN ENT 1P 3YR LTU-STOCK . IN SVCS
SKU: P9U53B
VMware vSAN Enterprise - Lisenssi + 3 vuoden 24x7 tuki - 1 suoritin - Alkuperäinen laitevalmistaja (OEM)
€ 8 896,89
€ 11 032,14  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
€ 8 645,86
€ 10 720,87  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 6400 48P 1GBE CL6 P STOCK . IN CPNT
SKU: R0X40B
HPE Aruba 6400 - Laajennusmoduuli - Gigabit Ethernet (PoE) x 48 + Gigabit Ethernet x 4 malleihin HPE Aruba 6405, 6405 48SFP+, 6405 96G, 6410
€ 8 577,00
€ 10 635,48  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
Hewlett Packard Enterprise HPE B-series 40GbE SR QSFP+ Transceiver
SKU: E7Y76A
HPE B-Series - QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR malleihin StoreFabric SN4000B, SN8000B 4-Slot, SN8000B 8-Slot, SN8600B 4-slot
Product: Transceiver / GBIC / SFP
€ 8 547,90
€ 10 599,40  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
€ 8 354,40
€ 10 359,46  incl. sales tax
In stock 100
€ 7 767,43
€ 9 631,61  incl. sales tax
Expected in stock 27.1.2021
€ 7 762,37
€ 9 625,34  incl. sales tax
Expected in stock 19.1.2021
€ 7 745,49
€ 9 604,41  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
Hewlett Packard Enterprise Aruba 8400X 7.2Tbps Fab Mod
SKU: JL367A
HPE Aruba 7.2Tbps Fabric Module - Laajennusmoduuli malleihin P/N: JL375A, JL376A
€ 7 742,96
€ 9 601,27  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
Hewlett Packard Enterprise HPE SFP-10GE-ZR 10GBASE-ZR SFP+ 1310nm LC Connector Pluggable 10GbE XCVR
SKU: JW148A
HPE Aruba - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-ZR - SFP+ / LC - jopa 80 km - 1310 nm
€ 7 514,73
€ 9 318,27  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
€ 7 507,72
€ 9 309,57  incl. sales tax
€ 7 239,15
€ 8 976,55  incl. sales tax
Expected in stock 19.1.2021
€ 7 224,23
€ 8 958,05  incl. sales tax
Expected in stock 27.1.2021
€ 7 077,40
€ 8 775,98  incl. sales tax
Expected in stock 19.1.2021
€ 6 971,53
€ 8 644,70  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
€ 6 762,98
€ 8 386,10  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
Hewlett Packard Enterprise VSAN ENT 1P 1YR LTU-STOCK . IN SVCS
SKU: P9U52B
VMware vSAN Enterprise - Lisenssi + 1 vuoden 24x7 tuki - 1 suoritin - Alkuperäinen laitevalmistaja (OEM)
€ 6 666,93
€ 8 266,99  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
€ 6 521,34
€ 8 086,46  incl. sales tax
Expected in stock 1.2.2021
€ 6 429,45
€ 7 972,52  incl. sales tax
€ 6 391,80
€ 7 925,83  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
€ 6 387,50
€ 7 920,50  incl. sales tax
Expected in stock 10.2.2021
€ 6 308,77
€ 7 822,87  incl. sales tax
Expected in stock 19.1.2021
€ 6 277,26
€ 7 783,80  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
€ 6 258,99
€ 7 761,15  incl. sales tax
Expected in stock 2.2.2021
€ 6 217,83
€ 7 710,11  incl. sales tax
Expected in stock 27.1.2021
€ 5 606,00
€ 6 951,44  incl. sales tax
Expected in stock 26.1.2021
Hewlett Packard Enterprise SV VSA 2014 10TB LTU
SKU: Q0J77A
HPE StoreVirtual VSA 2014 - Lisenssi - 10 Tt:n kapasiteetti
Product: Licensing / software
€ 5 554,26
€ 6 887,28  incl. sales tax
Expected in stock 8.2.2021
Showing 1-60 of 722 items
...