Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa 0207 191 510 kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

Tarvikkeet

Näytetään 1 - 60 / 1764 tuotteesta
174 207,22 €
140 489,69 €  Hinta ALV 0%
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba MM-VA-10K Mob Master SW E-LTU
Tuotekoodi: JY898AAE
HPE Aruba Virtual Mobility Master - Lisenssi - enintään 10 000 tukiasemaa ja MC:tä yhteensä - ESD
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
53 750,83 €
43 347,44 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 8360-32Y4C with MACSec Port to Power 3 Fans 2 PSU Bundle
Tuotekoodi: JL700A
HPE Aruba 8360-32Y4C - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 28 x 1/10/25 Gigabit SFP / SFP+ / SFP28 + 4 x 10 Gigabit / 25 Gigabit SFP28 + 4 x 40/100 Gigabit QSFP+ / QSFP28 - ilmavirtaus edestä taaksepäin - räkkiin asennettava - TAA-yhdenmukainen
43 440,28 €
35 032,48 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.2.2023
40 567,36 €
32 715,61 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.2.2023
Hewlett Packard Enterprise HPE X150 100G QSFP28 LC LR4 10km SM XCVR
Tuotekoodi: JL275A
HPE X150 - QSFP28-lähetin-vastaanotinmoduuli - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-LR4 - LC single-mode - jopa 10 km malleihin FlexFabric 12900E 36-Port 100GbE QSFP28 Type X Module, 12902E Switch Chassis
33 868,26 €
27 313,11 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.2.2023
32 133,20 €
25 913,87 €  Hinta ALV 0%
Hewlett Packard Enterprise HPE VC SE 16Gb FC Module
Tuotekoodi: P08477-B21
HPE Virtual Connect SE 16Gb Module - Kytkin - Hallinnoitu - 16 x 16Gb Fibre Channel + 8 x 4/8/16Gb Fibre Channel - plug-in-moduuli
29 197,88 €
23 546,68 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.2.2023
Hewlett Packard Enterprise HPE B-series 4x16Gb FC 2Km ICL QSFP XCVR
Tuotekoodi: K2Q88A
HPE B-Series - QSFP lähetin-vastaanotin-moduuli - 16Gb Fibre Channel - Kuitukanava (Fibre Channel) - 4 porttia - MTP single-mode - jopa 2 km malleihin StoreFabric SN8000B 4-Slot, SN8000B 8-Slot, SN8600B 4-slot
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
27 524,54 €
22 197,21 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.2.2023
25 088,57 €
20 232,72 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 6.2.2023
22 069,32 €
17 797,84 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 6.2.2023
EATON IPM IT Optimize - License 500 nodes UPS only
Tuotekoodi: IPM-OL-500
Eaton Intelligent Power Manager IT Optimize - Lisenssi - 500 solmua
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
21 715,87 €
17 512,80 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
EATON IPM IT Optimize - License 400 nodes UPS only
Tuotekoodi: IPM-OL-400
Eaton Intelligent Power Manager Optimize - Lisenssi - 400 virtalaitetta
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
19 542,38 €
15 759,98 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
Näytetään 1 - 60 / 1764 tuotteesta
...