Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa 0207 191 510 kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

Tarvikkeet

Etusivu / Muut / Verkko / Tarvikkeet
Näytetään 1 - 90 / 1486 tuotteesta
57 571,56 €
71 388,73 €  (sis. ALV)
43 178,75 €
53 541,65 €  (sis. ALV)
42 377,01 €
52 547,49 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 7.10.2020
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba MM-VA-10K Mob Master SW E-LTU
Tuotekoodi: JY898AAE
HPE Aruba Virtual Mobility Master - Lisenssi - enintään 10 000 tukiasemaa ja MC:tä yhteensä - ESD
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
39 002,21 €
48 362,74 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
Hewlett Packard Enterprise HPE B-series 40GbE LR QSFP+ Transceiver
Tuotekoodi: E7Y75A
HPE B-Series - QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LR malleihin StoreFabric SN4000B, SN8000B 4-Slot, SN8000B 8-Slot, SN8600B 4-slot
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
37 433,57 €
46 417,63 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 8.10.2020
30 073,93 €
37 291,67 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.9.2020
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba ClearPass C3000 DL360 Gen9 HW Appl
Tuotekoodi: JZ510A
HPE Aruba ClearPass Policy Manager C3000 - Turvalaite - 1U - telineeseen asennettava
Tuote: Monipuolinen
28 945,43 €
35 892,33 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 6.10.2020
28 657,54 €
35 535,35 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 7.10.2020
26 845,34 €
33 288,22 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 7.10.2020
26 373,65 €
32 703,33 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 7.10.2020
26 331,21 €
32 650,70 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 21.10.2020
26 141,55 €
32 415,52 €  (sis. ALV)
Varastossa 1
24 763,36 €
30 706,57 €  (sis. ALV)
Hewlett Packard Enterprise HPE VC SE 16Gb FC Module
Tuotekoodi: P08477-B21
HPE Virtual Connect SE 16Gb Module - Kytkin - Hallinnoitu - 16 x 16Gb Fibre Channel + 8 x 4/8/16Gb Fibre Channel - plug-in moduuli
23 334,70 €
28 935,03 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 8.10.2020
23 224,65 €
28 798,57 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 7.10.2020
23 081,02 €
28 620,46 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
Hewlett Packard Enterprise HPE X150 100G QSFP28 LC LR4 10km SM XCVR
Tuotekoodi: JL275A
HPE X150 - QSFP28-lähetin-vastaanotinmoduuli - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-LR4 - LC single-mode - jopa 10 km malleihin FlexFabric 12902E Switch Chassis
21 528,77 €
26 695,67 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 8.10.2020
20 876,20 €
25 886,49 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 6.10.2020
20 127,97 €
24 958,68 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 30.9.2020
17 723,80 €
21 977,51 €  (sis. ALV)
Hewlett Packard Enterprise HPE B-series 4x16Gb FC 2Km ICL QSFP XCVR
Tuotekoodi: K2Q88A
HPE B-Series - QSFP lähetin-vastaanotin-moduuli - 16Gb Fibre Channel - Kuitukanava (Fibre Channel) - 4 porttia - MTP single-mode - jopa 2 km malleihin StoreFabric SN8000B 4-Slot, SN8000B 8-Slot, SN8600B 4-slot
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
17 005,41 €
21 086,71 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 8.10.2020
16 996,11 €
21 075,18 €  (sis. ALV)
15 713,63 €
19 484,90 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 7.10.2020
15 621,08 €
19 370,14 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 7.10.2020
14 886,04 €
18 458,69 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
14 841,02 €
18 402,86 €  (sis. ALV)
14 565,73 €
18 061,51 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 7.10.2020
14 392,91 €
17 847,21 €  (sis. ALV)
14 392,91 €
17 847,21 €  (sis. ALV)
14 127,79 €
17 518,46 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 30.9.2020
13 927,11 €
17 269,62 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
13 327,49 €
16 526,09 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 6.10.2020
10 900,74 €
13 516,92 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
Hewlett Packard Enterprise HPE X130 10G SFP+ LC LH 80km XCVR
Tuotekoodi: JG915A
HPE X130 - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-LH - LC - jopa 80 km malleihin FlexFabric 12902E Switch Chassis
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
10 478,49 €
12 993,33 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 8.10.2020
10 468,50 €
12 980,94 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 8.10.2020
10 457,30 €
12 967,05 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 29.9.2020
9 879,07 €
12 250,05 €  (sis. ALV)
9 261,09 €
11 483,75 €  (sis. ALV)
Hewlett Packard Enterprise HPE VMw vSAN Ent 1P 3yr LTU
Tuotekoodi: P9U53B
VMware vSAN Enterprise - Lisenssi + 3 vuoden 24x7 tuki - 1 suoritin - Alkuperäinen laitevalmistaja (OEM)
8 896,89 €
11 032,14 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 8.10.2020
8 709,55 €
10 799,84 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 8.10.2020
8 645,86 €
10 720,87 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 7.10.2020
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 6400 Module 48-port 1GbE Class 6 PoE and 4-port SFP56
Tuotekoodi: R0X40B
HPE Aruba 6400 - Laajennusmoduuli - Gigabit Ethernet (PoE) x 48 + Gigabit Ethernet x 4 malleihin HPE Aruba 6405, 6405 48SFP+, 6405 96G, 6410
8 577,00 €
10 635,48 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 8.10.2020
Hewlett Packard Enterprise HPE B-series 40GbE SR QSFP+ Transceiver
Tuotekoodi: E7Y76A
HPE B-Series - QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR malleihin StoreFabric SN4000B, SN8000B 4-Slot, SN8000B 8-Slot, SN8600B 4-slot
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
8 547,90 €
10 599,40 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 8.10.2020
8 354,40 €
10 359,46 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
ZYXEL OLC3416-42A fiber access line card for IES5206M with sixteen GPON SFP OPEN SLOTS & sixteen CLASSC+ GPON SFP
Tuotekoodi: OLC3416-42A-ZZ01V1F
Zyxel GPON Line Card OLC3416-42A - Laajennusmoduuli - SFP (mini-GBIC) x 16 malleihin IES5206/IES5212 Series IES5206M
8 233,81 €
10 209,92 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 9.10.2020
Hewlett Packard Enterprise HPE SFP-10GE-ZR 10GBASE-ZR SFP+ 1310nm LC Connector Pluggable 10GbE XCVR
Tuotekoodi: JW148A
HPE Aruba - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-ZR - SFP+ / LC - jopa 80 km - 1310 nm
7 956,78 €
9 866,41 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 8.10.2020
7 745,49 €
9 604,41 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 7.10.2020
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 8400X 7.2Tbps Fab Mod
Tuotekoodi: JL367A
HPE Aruba 7.2Tbps Fabric Module - Laajennusmoduuli malleihin P/N: JL375A, JL376A
7 742,96 €
9 601,27 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 30.9.2020
7 507,72 €
9 309,57 €  (sis. ALV)
7 490,26 €
9 287,92 €  (sis. ALV)
7 417,84 €
9 198,12 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 1.10.2020
7 239,15 €
8 976,55 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.9.2020
7 224,23 €
8 958,05 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 1.10.2020
7 196,97 €
8 924,24 €  (sis. ALV)
7 077,40 €
8 775,98 €  (sis. ALV)
6 971,53 €
8 644,70 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 7.10.2020
6 762,98 €
8 386,10 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 7.10.2020
Hewlett Packard Enterprise HPE VMw vSAN Ent 1P 1yr LTU
Tuotekoodi: P9U52B
VMware vSAN Enterprise - Lisenssi + 1 vuoden 24x7 tuki - 1 suoritin - Alkuperäinen laitevalmistaja (OEM)
6 666,93 €
8 266,99 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 8.10.2020
6 521,34 €
8 086,46 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 6.10.2020
6 429,45 €
7 972,52 €  (sis. ALV)
6 391,80 €
7 925,83 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 7.10.2020
6 381,08 €
7 912,54 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 15.10.2020
6 343,43 €
7 865,85 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.9.2020
6 277,26 €
7 783,80 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 8.10.2020
6 217,83 €
7 710,11 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 7.10.2020
6 175,95 €
7 658,18 €  (sis. ALV)
5 778,98 €
7 165,94 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 8.10.2020
5 600,36 €
6 944,45 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 30.9.2020
Hewlett Packard Enterprise HPE SFP-10GE-ER 10GBASE-ER SFP+ 1310nm LC Connector Pluggable 10GbE XCVR
Tuotekoodi: JW147A
HPE Aruba - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-ER - SFP+ / LC - jopa 40 km - 1310 nm
5 568,47 €
6 904,90 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 8.10.2020
5 554,26 €
6 887,28 €  (sis. ALV)
Varastossa 1
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 8400 1 Fan Tray and 6 Fans Bundle
Tuotekoodi: JL371A
HPE Aruba - Verkkolaitteen tuuletinkehikko - sekä 6 tuuletinta malleihin HPE Aruba 8400 8-slot Chassis
5 452,07 €
6 760,57 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 8.10.2020
5 425,57 €
6 727,71 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 5.10.2020
5 395,18 €
6 690,02 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 7.10.2020
5 386,64 €
6 679,43 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 24.9.2020
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba ClearPass C1000 S-1200 R4 HW Appl
Tuotekoodi: JZ508A
HPE Aruba ClearPass Policy Manager C1000 - Turvalaite - telineeseen asennettava
Tuote: Verkon Työkaluja
5 066,01 €
6 281,85 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 8.10.2020
4 758,77 €
5 900,87 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
4 729,53 €
5 864,62 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
4 717,77 €
5 850,03 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 15.10.2020
4 660,95 €
5 779,58 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
4 534,91 €
5 623,29 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 6.10.2020
4 395,73 €
5 450,71 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 13.10.2020
4 184,14 €
5 188,33 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
4 110,59 €
5 097,13 €  (sis. ALV)
Näytetään 1 - 90 / 1486 tuotteesta
...