Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa www.ilonait.fi kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

Tarvikkeet

Näytetään 1 - 60 / 783 tuotteesta
540 761,52 €
436 098,00 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 23.4.2024
324 456,90 €
261 658,79 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 23.4.2024
226 203,21 €
182 421,94 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 23.4.2024
108 152,29 €
87 219,59 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 23.4.2024
79 997,24 €
64 513,90 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 6.5.2024
79 470,32 €
64 088,97 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 7.5.2024
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba MM-VA-10K Mob Master SW E-LTU
Tuotekoodi: JY898AAE
HPE Aruba Virtual Mobility Master - Lisenssi - enintään 10 000 tukiasemaa ja MC:tä yhteensä - ESD
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
47 427,46 €
38 247,95 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
45 240,64 €
36 484,39 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 23.4.2024
40 161,18 €
32 388,05 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 13.5.2024
Hewlett Packard Enterprise HPE X150 100G QSFP28 LC LR4 10km SM XCVR
Tuotekoodi: JL275A
HPE X150 - QSFP28-lähetin-vastaanotinmoduuli - 100GbE - 100GBase-LR4 - LC single-mode - jopa 10 km malleihin FlexFabric 12900E, 12900E 36-Port 100GbE QSFP28 Type X Module, 12902E Switch Chassis
32 753,41 €
26 414,04 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 6.5.2024
27 645,43 €
22 294,70 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 6.5.2024
Hewlett Packard Enterprise HPE VC SE 16Gb FC Module
Tuotekoodi: P08477-B21
HPE Virtual Connect SE 16Gb Module - Kytkin - Hallinnoitu - 16 x 16Gb Fibre Channel + 8 x 4/8/16Gb Fibre Channel - plug-in-moduuli
27 051,62 €
21 815,82 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 6.5.2024
25 876,44 €
20 868,10 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 22.4.2024
Hewlett Packard Enterprise HPE SN3600B 32Gb 24/8 8-port 32Gb Short Wave SFP28 Fibre Channel Switch
Tuotekoodi: R7R97A
HPE SN3600B 32Gb 24-port/8-port Active Fibre Channel Switch - Kytkin - Hallinnoitu - 8 x 32Gb Fibre Channel SFP28 + 16 x 32 Gb:n kuitukanavan SFP28-portit pyynnöstä - telineeseen asennettava
24 210,60 €
19 524,68 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 6.5.2024
22 600,19 €
18 225,96 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 22.4.2024
17 406,71 €
14 037,67 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
15 868,71 €
12 797,35 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 7.5.2024
15 221,94 €
12 275,76 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 6.5.2024
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba EC-S-P-DC SD-WAN Gateway
Tuotekoodi: JM769A
HPE Aruba EdgeConnect EC-S-P-DC SD-WAN Gateway - SD-WAN-yhdyskäytävä - GigE - 1U - pilvihallinnoitu - telineeseen asennettava malleihin P/N: JM780A
15 148,41 €
12 216,46 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 6.5.2024
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 6400 Module 48-port 1GbE Class 6 PoE and 4-port SFP56
Tuotekoodi: R0X40B
HPE Aruba 6400 - Laajennusmoduuli - Gigabit Ethernet (PoE) x 48 + Gigabit Ethernet x 4 malleihin HPE Aruba 6405, 6405 48SFP+, 6405 96G, 6410
Tuote: Palvelin / lisälaitteet
14 697,94 €
11 853,18 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 13.5.2024
14 021,83 €
11 307,93 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 13.5.2024
Hewlett Packard Enterprise HPE X130 10G SFP+ LC LH 80km XCVR
Tuotekoodi: JG915A
HPE X130 - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-LH - LC - jopa 80 km malleihin FlexFabric 12902E Switch Chassis
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
13 996,02 €
11 287,11 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 6.5.2024
Hewlett Packard Enterprise HPE VMware vSAN Enterprise 1 Processor 3yr LTU
Tuotekoodi: P9U53B
VMware vSAN Enterprise - Lisenssi + 3 vuoden 24x7 tuki - 1 suoritin - Alkuperäinen laitevalmistaja (OEM)
12 921,21 €
10 420,33 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 6.5.2024
11 856,94 €
9 562,05 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 6.5.2024
11 827,62 €
9 538,40 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.4.2024
11 707,47 €
9 441,51 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 6.5.2024
10 777,31 €
8 691,38 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 22.4.2024
Näytetään 1 - 60 / 783 tuotteesta
...