Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Oppimisen teknologian verkkokauppa www.ilonait.fi kauppa@ilonait.fi
Ostoskorisi on tyhjä

Verkko

Näytetään 1 - 90 / 7307 tuotteesta
APPLE Thunderbolt Cable 2.0 m
Tuotekoodi: MD861ZM/A
MD861ZM/A
Tyyppi: Thunderbolt  -  Liitin 1: Mies, Thunderbolt  -  Liitin 2: Thunderbolt  -  Väri: Valkoinen  -  Pituus: 2m
49,41 €
39,85 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
27,26 €
21,98 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 89
88,57 €
71,43 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
99,97 €
80,62 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 7
DELTACO USB-C to Lightning Cable, 5V/2,4A, 1m - Silver
Tuotekoodi: IPLH-312M
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: Lightning  -  Liitin 2: USB C  -  Väri: Hopea  -  Pituus: 1m
14,79 €
11,93 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 10
DELL Adapter USB-C to USB-A 3.0 DELL UPGR
Tuotekoodi: DBQBJBC054
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB C, USB-C  -  Liitin 2: USB A  -  Väri: Musta  -  Pituus: 0.131m
29,41 €
23,72 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
34,93 €
28,17 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 998
DELL Adapter USB-C to HDMI 2.0 DELL UPGR
Tuotekoodi: DBQAUBC064
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Väri: Musta
64,55 €
52,06 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 29
APPLE Lightning to 3.5mm Audio Cable
Tuotekoodi: MR2C2ZM/A
Apple - Lightning to headphone jack -kaapeli - Lightning uros to mini-phone stereo 3.5 mm uros
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: 3.5mm  -  Liitin 2: Lightning  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1.2m
44,90 €
36,21 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 18
APPLE LIGHTNING TO 3.5 MM AUDIO CABLE (1.2M) - WHITE CABL
Tuotekoodi: MXK22ZM/A
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: 3.5mm  -  Liitin 2: Lightning  -  Väri: Valkoinen
44,90 €
36,21 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 28
DELL DA310 USB-C Mobile Adapter
Tuotekoodi: DELL-DA310
Portit: 4  -  Display portti: 0  -  HDMI portti: 1  -  Verkko: 1
137,73 €
111,07 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 70
DELL Adapter HDMI to VGA DELL UPGR
Tuotekoodi: DAUBNBC084
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Liitin 2: VGA (D-Sub)  -  Väri: Musta  -  Pituus: 0.17m
31,97 €
25,78 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 49
APPLE Lightning to USB Cable 0.5 M
Tuotekoodi: ME291ZM/A
Apple - Salamakaapeli - Lightning uros to USB uros - 50 cm
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: Lightning  -  Väri: Valkoinen  -  Pituus: 0.5m
24,95 €
20,12 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 64
TARGUS 4-Porttinen USB Hub
Tuotekoodi: ACH114EU
Kätevä USB-keskitin liittää tietokoneeseen neljä USB-laitetta (esim. Abitti-tikku, hiiri, kuulokkeet). Keskitin ottaa virtansa tietokoneesta, joten erillistä virtalähdettä ei tarvita.
Kätevä USB-keskitin liittää tietokoneeseen neljä USB-laitetta jopa 480 Mbps tiedonsiirtonepeudella. Keskitin ottaa virtansa tietokoneesta, joten erillistä virtalähdettä ei tarvita.
Portit: 4  -  Display portti: 0  -  HDMI portti: 0  -  Verkko: 0
12,90 €
10,40 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 507
DELL Adapter DisplayPort to VGA DELL UPGR
Tuotekoodi: DANBNBC084
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: VGA (D-Sub)  -  Väri: Musta
41,91 €
33,80 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
APPLE Lightning to USB 3 Camera Adapter
Tuotekoodi: MK0W2ZM/A
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: USB 3.0  -  Liitin 2: Lightning  -  Väri: Valkoinen
48,89 €
39,43 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 163
DELL DISPLAYPORT-DVI ADAPTER (DP-DVI)
Tuotekoodi: 470-ABEO
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DVI  -  Väri: Musta
57,85 €
46,65 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
APPLE USB-C to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
Tuotekoodi: MU7E2ZM/A
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: 3.5mm  -  Liitin 2: 3.5mm  -  Väri: Valkoinen
10,22 €
8,24 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 562
Hewlett Packard Enterprise Aruba 7030 (RW) 8p Dual Pers 10/100/1000BASE-T/1GBASE-X SFP 64 AP and 4K Clients Controller, JW686A
Tuotekoodi: JW686A
HPE Aruba 7030 (RW) Controller - Verkoston hallintalaite - 1GbE - 1U - telineeseen asennettava
Nopeus: 0Mbps  -  Tyyppi: Kontrolleri
8 045,68 €
6 488,45 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
APPLE Thunderbolt 3 (USB-C) to Thunderbolt 2 Adapter
Tuotekoodi: MMEL2ZM/A
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: Thunderbolt  -  Liitin 2: Thunderbolt  -  Väri: Valkoinen
59,81 €
48,23 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 159
APPLE Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
Tuotekoodi: MMX62ZM/A
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: Lightning  -  Liitin 2: 3.5mm  -  Väri: Valkoinen
9,98 €
8,05 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 6371
DELTACO Multimedia adapter 6.3mm -> 3.5mm stereo
Tuotekoodi: AD-1
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: 6.35mm  -  Liitin 2: 3.5mm  -  Väri: Musta
0,68 €
0,55 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 332
APPLE Lightning to USB Cable (2 m)
Tuotekoodi: MD819ZM/A
Ammattilaisten arvostelut: 5 arvostelua
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: Lightning  -  Liitin 2: USB A  -  Väri: Valkoinen  -  Pituus: 2m
34,93 €
28,17 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 817
APPLE Lightning to USB Camera Adapter
Tuotekoodi: MD821ZM/A
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: USB 2.0  -  Liitin 2: Lightning  -  Väri: Valkoinen
34,93 €
28,17 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 83
APPLE Lightning Digital AV Adapter
Tuotekoodi: MD826ZM/A
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Liitin 2: Lightning  -  Väri: Valkoinen
58,88 €
47,48 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1326
APPLE Lightning to VGA Adapter
Tuotekoodi: MD825ZM/A
Ammattilaisten arvostelut: 2 arvostelua
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: VGA (D-Sub)  -  Liitin 2: VGA (D-Sub)  -  Väri: Valkoinen
60,25 €
48,59 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 3
DELTACO Power CEE 7/7 (male) - Power IEC 60320 C13 Black 10m
Tuotekoodi: DEL-111A
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: Pistoke  -  Liitin 2: C13 liitin  -  Väri: Musta  -  Pituus: 10m
21,35 €
17,22 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 146
DELL MDISPLAYPORT - DISPLAYPORT ADAPTER
Tuotekoodi: 470-13627
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: Mini DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort  -  Väri: Musta  -  Pituus: 0.203m
39,62 €
31,95 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 22
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Tuotekoodi: J4858D
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 1GbE - 1000Base-SX - monimuoto LC - jopa 500 m malleihin OfficeConnect 1820; HPE Aruba 6000 12, 6000 24, 6000 48, 6200F 12, 6200M 24, 64XX; CX 8360
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
176,10 €
142,02 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 26
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 2930F Switch 48G PoE+ 4SFP+ Europe English
Tuotekoodi: JL256A#ABB
HPE Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ (uplink) - telineeseen asennettava - PoE+ (370 W)
Tuote: Hallittu kytkin  -  Portit: 48  -  Nopeus: 1Gbps
2 635,87 €
2 125,70 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 6
Hewlett Packard Enterprise ETH 10/25GB 2P 640SFP28 ADPTR
Tuotekoodi: 817753-B21
Liitäntä: PCI Express  -  Media: Ethernet, SFP28  -  Nopeus: 25Gbps  -  Portit: 2  -  PCI V.: 3.0
300,34 €
242,21 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 19
4 148,26 €
3 345,37 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
6 530,25 €
5 266,33 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
6 153,97 €
4 962,88 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable
Tuotekoodi: J9283D
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Väri: Musta  -  Pituus: 3m
191,58 €
154,50 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 4.6.2024
132,89 €
107,17 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
LOGITECH 10 meter Extender Cable for Group
Tuotekoodi: 939-001487
Tyyppi: DIN/mini DIN  -  Liitin 1: 6-p Mini-DIN, PS/2  -  Liitin 2: 6-p Mini-DIN, PS/2  -  Väri: Musta  -  Pituus: 10m
164,40 €
132,58 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 6
1 512,39 €
1 219,67 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 12
APPLE USB-C TO MAGSAFE 3 CABLE 2M -ZML
Tuotekoodi: MLYV3ZM/A
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: MagSafe 3  -  Väri: Valkoinen  -  Pituus: 2m
59,81 €
48,23 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 263
252,75 €
203,83 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
DELL ADAPTER USB 3.0 TO ETHERNET (PXE)
Tuotekoodi: 470-ABBT
Liitäntä: USB-A  -  Media: Ethernet, Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
50,27 €
40,54 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 29
6 244,01 €
5 035,49 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
Hewlett Packard Enterprise Aruba 7008 (RW) 16 AP Branch Controller, JX927A
Tuotekoodi: JX927A
HPE Aruba 7008 (RW) 100W PoE+ - Verkoston hallintalaite - 8 porttia - 1GbE
Nopeus: 0Mbps  -  Tyyppi: Kontrolleri
3 272,05 €
2 638,75 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP Switch Europe English
Tuotekoodi: JL261A#ABB
HPE Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP (uplink) - telineeseen asennettava - PoE+ (370 W)
Tuote: Hallittu kytkin  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
1 250,45 €
1 008,43 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 2930F 8G PoE+ 2SFP+ Switch Europe English
Tuotekoodi: JL258A#ABB
HPE Aruba 2930F 8G PoE+ 2SFP+ - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ (uplink) - telineeseen asennettava - PoE+ (125 W)
Tuote: Hallittu kytkin  -  Portit: 8  -  Nopeus: 1Gbps
780,90 €
629,76 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 3
Hewlett Packard Enterprise HPE X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable (ehem. ProCurve)
Tuotekoodi: J9285B
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Väri: Musta  -  Pituus: 7m
119,56 €
96,42 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
DELTACO Serial ATA cable Red 50cm
Tuotekoodi: SATA-05
Tyyppi: SATA/eSATA  -  Liitin 1: SATA 7-pin  -  Liitin 2: SATA 7-pin  -  Väri: Punainen  -  Pituus: 0.5m
1,09 €
0,88 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 410
DELTACO UTP Cat.5e patch cable 0.5m, orange
Tuotekoodi: OR05-TP
Tyyppi: Cat5e  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Oranssi  -  Pituus: 0.5m
1,09 €
0,88 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 45
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable
Tuotekoodi: J9281D
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1m
137,71 €
111,06 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 115
LOGITECH Swytch connector
Tuotekoodi: 952-000010
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Liitin 2: USB C  -  Väri: Musta, Violetti
1 158,53 €
934,30 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 42
106,22 €
85,66 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 18
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 1Gb 4-port 331T Adapter
Tuotekoodi: 647594-B21
Liitäntä: PCI Express  -  Media: Ethernet, Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4  -  PCI V.: 2.0
119,10 €
96,05 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 8
879,28 €
709,10 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
4 253,08 €
3 429,90 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
58,90 €
47,50 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 34
1 779,81 €
1 435,33 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 84
DELTACO modular cable, 6P4C (RJ11) to 6P4C (RJ11), 2m, white
Tuotekoodi: DEL-160C
Tyyppi: Tele  -  Liitin 1: RJ-11  -  Liitin 2: RJ-11  -  Väri: Valkoinen  -  Pituus: 2m
1,03 €
0,83 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 841
DELTACO Adapter Stereo 3.5 mm Male - Stereo 6.3 Female
Tuotekoodi: AD-2
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: 3.5mm  -  Liitin 2: 6.35mm  -  Väri: Musta
0,74 €
0,60 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 403
MICROSOFT MS Surface USB-C to USB 3.0 Adapter Nordic Hdwr Commercial DA/FI/NO/SV
Tuotekoodi: JTZ-00003
Microsoft Surface USB-C to USB Adapter - USB-sovitin - USB-C (uros) to USB Type A (naaras) - USB 3.1 - musta - Pohjoismaat - kaupallinen malleihin Surface Go 2, Go 3, Pro 7
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: USB 3.0, USB A  -  Väri: Musta
31,00 €
25,00 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
221,66 €
178,76 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 117
4 099,37 €
3 305,94 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 3
BELKIN USB-C to USB-C Cable 1m Black /CAB003bt1MBK
Tuotekoodi: CAB003bt1MBK
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: USB C  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1m
28,47 €
22,96 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 31
DELTACO 3-PIN internal voltage (male) - 3-PIN internal voltage (female) 30cm
Tuotekoodi: SSI-37
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: 3-pin  -  Liitin 2: 3-pin  -  Väri: Keltainen, Musta, Punainen, Valkoinen  -  Pituus: 0.3m
0,89 €
0,72 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 256
DELTACO Serial ATA / SAS cable Red 30cm
Tuotekoodi: SATA-03A
Tyyppi: SATA/eSATA  -  Liitin 1: SATA 7-pin  -  Liitin 2: SATA 7-pin  -  Väri: Musta, Punainen  -  Pituus: 0.3m
1,05 €
0,85 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 349
5 820,66 €
4 694,08 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 7
DELTACO UTP Cat5e patchcable 0.5m, white
Tuotekoodi: V05-TP
Tyyppi: Cat5e  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Valkoinen  -  Pituus: 0.5m
1,18 €
0,95 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 883
109,05 €
87,94 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
0,56 €
0,45 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 260
DELTACO USB adapteri A-A n-n
Tuotekoodi: USB-61
Tyyppi: Adapteri  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB A  -  Väri: Valkoinen
1,05 €
0,85 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
4 614,92 €
3 721,71 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
Näytetään 1 - 90 / 7307 tuotteesta
...